WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma

WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma whatsapp mesajlarını bilgisayardan okuma WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma whatsapp

 WhatsApp hiç şüpheniz  her akıllı telefon kullanıcısının tercih ettiği uygulamadır. WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma da bu yüzden kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

 

  Siz Pc başında uğraşırken internet surf yaparken, sizden uzakta belki de şarjda olan akıllı telefonunuza gelen WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsunuzdur. WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma başlıklı bu makalemizde size bu programdan bahsedeceğiz. Bu basit bir uygulama sayesinde WhatsApp üzerinden akıllı telefonunuza gelen mesajları takip edebileceksiniz. Oldukça kullanışlı pratik ve hayatı kolaylaştıran bir yazılım. WhatsApp uygulaması da hiç şüphesiz kullanıcılar için Sms olayını tarih eden bir girişimdir.

 

 

WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma whatsapp mesajlarını bilgisayardan okuma WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan okuma WhatsAppViewerbec2c 300x202

WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan Okuma

Mevcut operatörlerimizin halinde de anlaşılacağı gibi hemen hemen tüm internet erişimleri kotalı olmaktadır. WhatsApp çok az miktarda kota tükettiği ve Sms haricinde Müzik, video, resim, ses kaydı gönderilebildiği ve bunların hepsini ufak boyutlar halinde kısa sürede karşı tarafa aktardığından dolayı vazgeçilmez bir hal almıştır.

Özellikle Apple kullanıcıları dosya, müzik, video ve resim aktarımlarını WhatsApp üzerinden yaptıkları bir gerçektir. Eskiden varolan “BlueTooth aç gönderiyorum” cümlesi artık tarih oldu, şimdi yeni trend “WhatsApp’tan gönderiyorum”  cümlesidir.

 

Bu kadar önemli bir hal edinmiş iken, bu imkandan daha farklı makinelerde ve daha geniş sektörlerde kullanmayı hepimiz isteriz. Bu istediğimizi bir nebze olsun karşılayabilecek olan bu program sayesinde artık WhatsApp uygulamamızı bilgisayarımız üzerinden de takip edebileceğiz hemde istediğimiz gibi.

 

Bu programı kullanmak için Akıllı Telefonunuzun Root Yapılması gerekmektedir. Root yetkileri olmayan cihazlarda malesef çalışmamaktadır. Dosya aktarımı sağlanılacağı için Root yetkisi malesef gerekmektedir. Root yapmayı bilmiyorsanız sitemiz üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilir ya da Yorum yaparak yardım alabilirsiniz.

İşte sizlere o eşsiz uygulama. Whatsapp mesajlarını Bilgisayardan Okuma Programı

 

UYGULAMA VİDEOLU ANLATIM

 

Uygulamayı İndir