Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı

Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı sevgilisinin ismini mumlarla yazmaya calisirken 9164363 2102 ov

Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı. Sevgilisinin adını mumlarla yazmak isteyen genç evini yaktı.

Herkesin gözleri ADANA yazısını arar gibi ama maalesef. Son süreçte tüm illerimiz bir hayli atağa kalktı, güzel yurdunum dört bir yanından müthiş haberler gelmekte.

Bartın’da sevgilisinden özür dilemek amacıyla, mumlarla sevgilisinin adını yazan genç tam fotoğraf çekmek istediği anda battaniyenin alev alması sonucu yangın çıktı. İşin daha kötü tarafı çıkan yangını söndürmek için hiçbir şey yapamadı çünkü evin suları kesikti.

Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı Ekran Al  nt  s

Çıtayı Allahu Ekber Dağlarına Çıkartmak İsterken Evi Yaktı

Bartının Amasra ilçesinde Maden işçisi bir genç sevgilisinden özür dilemek için aklına mükemmel bir fikir geldi. Hemen mumları alıp sahile koştu, ancak rüzgar fazla olunca mumların hiçbirini yakamadı. Sonra yeni kiraladığı evinin bir odasına mumları dizdi ve yaktı. Başlangıçta güzel bir video çekti daha sonra fotoğraf çekmek istediği anda ortalık bir anda ateşe tutuldu. Mutfağa koşan genç suların olmadığını görünce hemen itfaiyeye haber verdi.

Video’ya aldığı esnada Standartları Yükselttim diyen genç haklı çıktı, şimdiye kadar herkes mum yakmakla yetindi ancak adam evi yaktı.

Umarız sevgilin Ayşe dilediğin özrü kabul etmiştir.[ads1]

GENCİN HAZIRLADIĞI VİDEODA SARF ETTİĞİ SÖZLER

Gencin hazırladığı videoda ise “Görmüş olduğunuz gibi burada özür dilerim Ayşem yazıyor. Ben bir eşeklik yaptım, şimdi de özür diliyorum. Siz siz olun özür dileyecek duruma gelmeyin. Tam 2 saat sürdü, belim ağrıdı, evi yakıyordum. Erkekler bana kızmasın standardatları yükselttiğim için. Ben özürümü diliyorum. Gerçekten zorlandım. Dışarıda denedim, 2.5 saatimi aldım. Ayşem gör işte nelere katlanıyorum. Senden özür diliyorum. Erkekler izliyorsa başka bir şey düşünüyor olabilirler. Yoruldum arkadaşlar ama bu şekil bir sürpriz yaptım. Herkese hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

Selametle…