Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Anonymous Türkiye’ye Siber Savaş İlan Etti

Teknoloji 25 Aralık, 00:36'de eklendi 1079 Görüntülenme

Siber saldırı yani hack konusunda dünyaca birçok saldırısı ile nam salmış grup Anonymous Türkiye’ye Siber Savaş İlan Etti. Anonymus birçok gönüllü siber savaşçılardan oluşan oldukça başarılı bir ekip. Hack konusunda kendilerini çeşitli gövde gösterileri ve tehditleri ile oldukça iyi kanıtladılar. Her ne kadar başarılıda olsalar, hata sonucu meydana gelen sitelerde yaşanan sıkıntıları da siber saldırı yapmışlar gibi de gösterseler, gerçekten çok büyük işler başarabilmekte.

Anonymous geçtiğimiz ay itibariyle, IŞİD’e karşı olduğunu ve IŞİD’e siber saldırı ilan ettiğini duyurmuş ve resmi facebook kanalından hastag ile etkinlikler düzenlemişti. IŞİD’e karşı birçok saldırı yapmış ve bunları twitter’dan duyurmuş zone-h’a eklemişlerdi. Anonymous grubu gövde gösterisini ve tehditler yağdırmayı oldukça seven bir ekip. Aralık 14 itibariyle Anonymus Türkiye’ye Siber Savaş İlan Etti, peki neler yapabildi. Gözle görülür ve kamoyuna şuana kadar duyurabildiği bir şey yok. Ancak grup Twitter sayfasından bu zamana kadar 40.000 siteye saldırı düzenlediğini ve devam edeceğini açıkladı. #OpTurkey Twitter hastag’ı ile kendilerine destekçiler bulmak için yine bir  etkinlik başlattı. Aynı zamanda gövde gösterisini çok seven hacker grubu Anonymous, Türkiye’yi tehdit eden bir video yayınladı.

Grup Medya sözcüsü yayınladığı video da Türkiye IŞİD’e yardım ettiği, onu desteklediği ve ondan petrol aldığı sürece bu saldırıların devam edeceğini hatta daha büyük saldırılar yapabileceklerini söyledi.

Dün itibariyle’de Garanti ve Akbank sitelere erişim çok zor gerçekleşmekte ve birçok işlem yapılamamaktaydı. Zaman zaman ise sitelere erişim kesilmekteydi. Bu hemen akıllara acaba Anonymous sorusunu getiriyor, ancak onlar olmasa bile bu haberi duyduktan sonra kesin biz yaptık diyeceklerdir.

İşte Anonymous Türkiye Tehdit Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=rGxNjk-aFHA

Anonymous grubunun Rus kökenli bir hack grubu olduğunu hatırlatalım

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
udemy free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...