Android 7.0 ile iOS’tan Geçmek Kolaylaştı

Android 7.0 ile iOS'tan Geçmek Kolaylaştı android 7.0 ile ios'tan geçmek kolaylaştı Android 7.0 ile iOS’tan Geçmek Kolaylaştı apple vs android

İşletim sistemleri rekabeti dur durak bilmiyor. Aslında sistemler arasındaki bu kızışma da kullanıcıların işine geliyor ve tercihlerini yapmalarını kolaylaştırıyor. iOS kısa bir süre önce kurulum sırasında Android’ten gelen kullanıcılarının kolaylıkla entegre edilmesini sağlayan bir uygulama geliştirmişti. Bu uygulama ile Android kullanırken iOS’a geçmek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyordu.

Kısa bir süre önce Android 7.0 Naugat ile sert ve kesin çizgiler ile geleceğini duyurmuştu. Dedikleri gibi oldu, Android telefon pazarında kullanıcı çalma yarışmasına katıldı. Android 7.0 Naugat ile artık iOS kullanıcıları kolaylıkla Android sistemine geçebilecek. IOS kullanıcıları rehber, mail, notlar vb. içeriklerini kolayca Android cihaza aktarabilecek.

IOS’tan sıkılan ve yeni Android deneyimleri kazanmak isteyen kullanıcılar için gerçekten güzel olmuş. Şahsen bende iOS kullanıcısıyım, diyordum ki la Android’e geçsem bu iş nasıl olacak ne yapacağım rehberi vs. derken işi çözmüş adamlar.

Anlaşılan o ki yarış artık kullanıcıların tercihlerini değiştirmelerinde yardımcı olmak karşı taraftan kullanıcı kaydırmak kendine. Aynı GSM operatörlerinin bir ara yaptığı gibi. Neyse selametle…

iOS’tan Android’e Geçiş Nasıl Yapılır onu de hep birlikte ilerleyen zamanlarda göreceğiz artık.