AMD Al Hitman Oyna!

AMD Al Hitman Oyna! AMD Al Hitman Oyna! AMD Al Hitman Oyna! seri oyunlar hitman contracts

AMD’den son dönemde gelen müjdelere bir yenisi daha eklendi. IO Interactive ile birlikte yeni bir yol haritası hazırlayan AMD Hitman oyununu kullanıcılara ulaştıracak bir kampanya düzenledi. 16 Şubat tarihinden itibaren AMD Radeon R9-390/390X ve FX-6/8 çekirdekli işlemci edinen tüketiciler Hitman oyununa ücretsiz sahipsiz olacaklar. Bilindiği gibi Hitman AMD Gaming Evolved Programına en son katılan oyun serisi olarak göze çarpıyor.

AMD FX işlemci serisi DirectX 12’nin tüm sınırlarını zorlayan bir yapıya sahip. Bununla birlikte kullanıcılar bilgisayarlarında en yüksek hız değerleri ve en yüksek çekirdek sayısına kavuşuyor. AMD Radeon R9 390/390X ve AMD FreeSync ile birlikte AMD FX oyun severler için mükemmel bir performans ortaya çıkarıyor.

Oyun severlerin sıklıkla duyduğu terimlerden olan eşzamansız işlemler, Hitman ile en yüksek noktada test edilebilecek. AMD Radeon serisi en yüksek performansı sağlayan yongalara sahip. Tüm yeteneklerini kullanarak ağır grafik işlerinin üstesinden geliyor ve resim/görüntü kalitesi en yüksek seviyede sorunsuzca ekrana sunuluyor. DirectX 11 ile sağlanamayan performans yüksekliği DirectX 12 sayesinde rahatça sağlanıyor ve mükemmel bir oyun keyfi ortaya çıkıyor.[ads2]

Hitman: Absolution ile başlayan AMD-IO Interactive ortaklığı, 2012 yılından itibaren kullanıcılara maksimum performans sağlayan projelerde çalışıyor. AMD Gaming Evolved ile birlikte, oyun geliştiren firmalar oyunlardan beklenen yüksek performans ve yüksek efektleri sağlamak adına her türlü imkanı sağlıyor. 2016 yılı da bu tür yeniliklere gebe görünüyor. Stoklar tükenmediği müddetçe 30 Nisan tarihine kadar bu kampanyadan faydalanılabilir.