AKÜLÜ BİSİKLET 30 KURUŞ YAKIYOR

akÜlÜ bİsİklet 30 kuruŞ yakiyor AKÜLÜ BİSİKLET 30 KURUŞ YAKIYOR 3o kuru  aaaa

Bisikllette  devrim niteliğinde bir girişim. Bu bisiklet başka bisiklet. Bir bisiklet üretildi ve bu bisikletin en önemli özelliği akülü olması.

Akü gücü ile çalışacak olan bisikletin menzili ise yaklaşık 78 km olarak açıklandı. Kabaca şunu söyleyebiliriz. Kasımpaşa Bisiklet’in ürettiği bu özgün bisiklet 30 kuruş ile yaklaşık 78 kilometre katediyor.

Hız konusunda tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca akülü bisiklet ekonomik vasfı ile de ön plana çıkıyor.

CİXPET ADINI VERDİLER.

Akülü olarak üretilen bisikletle 30 kuruş ile 80 kilometreye kadar yol katedilebilecek. Üretici firmanın genel müdürü yaptığı açıklamada ‘Cixpet’ ismini verdikleri akülü bisikletin iktisat  konusunda olduğu kadar hız konusunda da kullanıcıları tatmin edeceğini dile getirdi. Hem hızlı hemde ekonomik olan Cixpet’in artık şehir içinde ucuz ulaşım aracı olarak kullanılabileceğini dile getiren Kasımpaşa Bisiklet’in Genel Müdürü Bilal Topluoğlu,  üretilen ürünün tamamen yerli olduğunu dile getirdi. Tamamen yerli kaynaklar ile yapılan aracın kısa zamanda epey ilgi çekeceğini söyleyen Topluoğlu , kendilerine bu süreç içerisinde destek olan herkese teşekkür etti.

“CİXPET 3  SAATTE ŞARJ OLUYOR”

Elektrikli bisikletin 48 kilometreye kadar hız yapabildiğini belirten Topluoğlu, “Cixpet, 3  saat gibi bir sürede elektrik ile şarj olabiliyor.  Eğer tam doldurduysanız bu sizi 80 kilometre götürecektir.Diğer yandan yedek akü taşıyarak daha uzun mesafeye gidebilirsiniz. İthal ürünlere karşılaştırdığımızda  hem elektrik tüketimi, hem kullanım, hem de performans olarak fark atıyor” diye konuştu.

OLDUKÇA ZARİF

Topluoğlu üretilen aracın tasarımıyla da oldukça iddialı olduğunu ve şehir içinde alternatif bir ulaşım aracı olacağını sözlerine ekledi.