Yeni Türk Telekom Reklamı Oldukça Başarılı

Yeni Türk Telekom Reklamı Oldukça Başarılı yeni türk telekom Yeni Türk Telekom Reklamı Oldukça Başarılı Turk Telekom Yeni Logo 840x4201

Avea ve Ttnet Türk Telekom çatısı altında birleştiğini duyurmuştu. Bu birleşmeyi ve birleşmenin amacını harika bir reklam ile anlatıyor. Reklam oldukça başarılı ve umarız bu 3 şirket istediği yerlere gelirler ve hedeflerine ulaşırlar. Çünkü hedeflerinde tüm Türkiye’ye fiber internet hizmeti vermek yer alıyor.

Yeni Türk Telekom Reklamı oldukça eğlenceli, bir çok ünlü ismin yer aldığı güzel bir müziğin ve birçok insanın eşlik ettiği video olmuş. Türk firmalarının bu derece iyi yerlere gelmesi ve güzel işler başarması hepimizi sevindiriyor.

Avea ve Ttnet konusunda çoğu insan mağduriyet yaşadığını biliyoruz. İnternet hizmetleri ve çekme sorunları bunları hepimiz yaşadık ve yavaş internet hepimizin büyük belasıydı. Umarım bu birleşme sayesinde Yeni Türk Telekom tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırır ve daha da kaliteli hizmet vermeye devam eder. Bu birleşme Ttnet ve Avea internet hizmetlerini ciddi oranda geliştireceğine inanmaktayız.

Bu yolda Yeni Türk Telekom ailesine başarılar diliyoruz.

 

İşte o harika reklam

https://youtu.be/lOnEjtDwQ-c

 

[ads1]