WordPress Soru Eklentisi Türkçe

Wordpress Yazı İçerisinde PDF Görüntüleme wordpress soru eklentisi türkçe Wordpress Soru Eklentisi Türkçe wp1

WordPress soru eklentisi türkçe olanı bulmak biraz olsa gerek diyerek sizinle türkçeleştirmiş olduğum bir eklentiyi paylaşmak istiyorum. WordPress soru eklentisini şuan aktif olarak sitemde kullanmaktayım. Gayet memnun olduğum bir o kadar kolay kullanımı olan ve her temayla uyum sağlayabilen bir eklenti.

Eklenti oldukça gelişmiş bir durumda. Soru sormak isteyen kullanıcılara gelişmiş metin editörü verebiliyorsunuz. Ya da dilerseniz kullanıcı metin editörü olmadan içerik girebiliyor. Metin editörünün soruyu ve içeriği güzelleşmesine katkı sağlayacağına inanmaktayım. WordPress Soru Eklentisi arayan arkadaşların bir diğer dikkat ettiği özellik;

WordPress Soru Eklentisi Türkçe olmasından ziyade ziyaretçi, administrator, abone, yazar, editör, üye gibi üyelik gruplandırması yapabilmesidir. Eklenti bu konuda oldukça başarılı. İsterseniz soru sormak için üyelik alma şartı getirebiliyorsunuz. İsterseniz cevap yazmak için üyelik şartı getirebiliyorsunuz. Kullanıcıların kolay üye olması ve kullanıcı girişi yapmaları için Soru Sorma sayfasında ve cevap sayfasında üyelik giriş paneli ve üyelik oluşturma linkleri yer almaktadır.

[ads2]

Aynı zamanda üye olan kullanıcıları, hangi üyelik türünde olması gerekeceğini, e-posta doğrulaması yaptırabiliyorsunuz. Hangi üyelik gruplarının Soru ekranında ne gibi yetkileri var, neler yapabilirler bunları ayarlanabilmektedir.

Bilgedefteri.net wordpress soru eklentisi türkçe Wordpress Soru Eklentisi Türkçe Untitled 1

Bilgedefteri.net

Seo açısından da oldukça faydalı, seo olarak her bir soru bir konu olarak algılanmaktadır. Kullanıcılar konu eklerken Etiket ekleyebiliyorlar, isterseniz bu etiketi otomatik oluşturabileceğiniz gibi isterseniz Kullanıcıya zorunlu hale getirebilir ve elle girmesini sağlayabilirsiniz.

Şuan soru eklentisini sitemizde aktif olarak kullanmaktayız. Ancak biz kayıt ve üye giriş işlemlerini Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden sağlamaktayız. Kullanıcılar için kolay ulaşabilir olması ve hızlı işlevler için.

Selametle…

[box type=”download” ]WordPress Soru Eklentisi Türkçe İndir

Rar Pass: bilgedefteri.net[/box]