Smart Watch Akıllı Saat İnceleme

Smart Watch Akıllı Saat İnceleme Smart Watch Akıllı Saat İnceleme 187694717 tn120 0

 Smart Watch Akıllı Saat İnceleme konumuzla karşınızdayım. Gittigidiyor.com ve diğer benzer sitelerde satılan ve diğer Smart Watch Akıllı Saat nazaran daha ucuz olan Concord smart watch satın aldık ve kullanmaya başladık.

Öncelikle diğer teknoloji siteleri gibi tanıtım yapmak için alıp bakıp vermedim cihazı. Kendim kullanmak için sipariş ettim. Kısa sürede elime ulaştı Gold renk almayı tercih ettim. Smart Watch Akıllı Saat ben IOS için kullanmak istiyordum ve IOS desteklediğini öğrenince bakalım dedim.

IOS Smart Watch Akıllı Saat Concord sadece arama yapma,arama geçmişini görüntüleme, arama özeti,rehberi tam anlamıyla kullanırken  sms – mail – whatsapp – facebook – twitter, bildirimlerini sizlere sesli olarak verebilmektedir. Ancak kamera,sms,whatsapp özellikleri malesef IOS tarafından desteklenmiyor. Android cihazda denedim  takır takır çalışıyor.

Öncelikle saat ile konuşurken ses gerçekten oldukça net. Sesimiz çok güzel bir şekilde karşı tarafa iletiliyor ve karşı tarafın sesi duyabileceğimiz şekilde bize düzgün olarak ulaşıyor. Şarjı günlük ortalama 40 – 50 arası görüşme yaptığım halde bu görüşmeyi saat ile yaptım 2 gün gitmektedir. Güç tasarruf modu var yalnız hiç kullanmadığım halde şarjı bu şekilde dayanmaktadır. Özel zil sesi ayarlayabiliyorsunuz telefon çaldığında farklı farklı zil tonları saatte çalabiliyor. Müzik dinleyebiliyorsunuz, IOS’da müzik desteklemektedir.

Smart Watch Akıllı Saat İnceleme Kozmetik Durum ?

Kozmetik olarak saat oldukça hoş duruyor, kasası ve ekran kalitesi oldukça güzel. Kordon kısmını ben şahsen kötü bekliyordum ama beklediğimden çok güzel yapmışlar. Dokunmatik takılmadan sorunsuz çalışıyor.

Smart Watch Akıllı Saat İnceleme Su Geçirmesi ?

 Smart Watch Akıllı Saat su geçirmesi konusuna gelince, şarj girişini normal bir plastik ile kapatmışlar. Plastik tam oturmuş Sony’nin Go serisi telefonunda kullandığı kapak ile aynı ve o kapaklar ile telefonları su geçirmiyordu ancak bu geçirir mi bilmiyorum denemedim hiç merak etmeyin elbet kolumda unutur denerim buradan sizlere yazarım 🙂

Sorularınız varsa aklınıza takılan ürün hakkında ben kullanıyorum 1 haftadır çekinmeden sorabilirsiniz bende cevaplarım elbet sizin merak ettiğiniz benim değinmediğim noktaları vardır diye düşünüyorum

Selametle…

Smart Watch Akıllı Saat İnceleme Smart Watch Akıllı Saat İnceleme Smart Watch Akıllı Saat İnceleme SW3 810x1024

Smart Watch Akıllı Saat İnceleme