uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası Kesin Çözüm

uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası Kesin Çözüm aa0c08d4 109a 461a 9754 8f0b149fb919

Bugün internete girmek isteyen ancak giremeyen arkadaşlar hepinize merhabalar,

İnternete girerken yüksek ihtimal bu hatayı aldınız ve şuan bu yazıyı okuyarak çözüm bulmak istiyorsunuz. Doğru adrestesiniz.

Yine her ÇÖZÜM konumuzda olduğu gibi bu Sorununda kaynağından emin olarak Çözüme gideceğiz.

Öncelikle Bilgisayarınızda bağlanmaya çalıştığınız İnternet’i WİFİ üzerinden deniyorsanız. Aynı WİFİ ile telefondan internete girebiliyor musunuz ? Bunu bir deneyin. Eğer telefondan internete girebiliyor ancak bilgisayarınızdan giremiyorsanız, sorun modemde ya da bağlantıda değil kesinlikle bilgisayarda.

uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası Kesin Çözüm

Anlattığım adımları birebir uyguladığınızda %99 ihtimal ile çözüleceğine inanıyorum.
  1. Windows Arama kısmına (mouse’yi ekranın sağına götürdüğünüzde çıkan arama kısmı ya da ekranın sol alt köşedeki Windows logosuna tıkladığınızda çıkan arama yeri) İnternet Seçenekleri yazıyorsunuz ve gelen uygulamayı açıyorsunuz.
  2. Önünüze gelen pencerenin üst kısmında yer alan Sekmelerden BAĞLANTILAR‘a tıklayın.
  3. Açılan sayfanın en altında yer alan Yerel Ağ Ayarları butonuna basın.
  4. Karşınıza gelen yeni pencerenin en alt seçeneği yani Yerel Ağ Ayarlarınız İçin Bir Proxy Kullan ile başlayan seçeneğin başındaki TİK işaretini kaldırın.
  5. Tamam butonuna basarak çıkın.
  6. Olay bu kadar internetiniz tekrar aktif.

uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası ÇÖZÜM RESİMLİ ANLATIM

uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası Kesin Çözüm internet hatas   1024x614

uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası

uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek Hatası Nedeni

Sorunu çözdükten sonra herkesin aklına gelen soru bu diye tahmin ediyorum. Bu sorunun nedeni kullandığınız Antivirüs programı, Vpn programları ya da yeni bir internet tarayıcısı yapılandırması olabilir. İlk iki seçenekten kaynaklanma ihtimali %80 kadar yüksektir.

Selametle…

KONU FORUM’DA AKTİF ÇÖZÜM İLE İLGİLİ SORUN VE DİĞER ÇÖZÜMLER İÇİN TIKLAYIN