Samsung S6 İncelemesi

Samsung S6 İncelemesi samsung s6 incelemesi Samsung S6 İncelemesi galaxy s6 render 2

[ads2]

Samsung s6 ve s6 edge geçtiğimiz günlerde yayımlandı ve kullanıcılarına tanıtıldı. Samsung s6 incelemesini tabii ki bizzat kendim yapmadım. Duyrulan özellikleri burada sizlere bir kez daha belirterek telefon hakkında sizlerinde izlediği ve gördüğü gibi kendi yorumumu katacağım. O kadar büyük bir şirket ya da parası bol olan birisi değiliz. Sadece bilgilerimiz ışığında bir şeylerden bahsedeceğim.

[ads1]

Öncelikle yine Samsung S6 incelemesinde görüyoruz ki, samsung yine performans ve tasarım konusunda oldukça gelişmiş bir telefon ortaya çıkarmayı başlamış. Samsung s6 sürüm değişikliği yaparak S6 ve S6 mini olarak çıkarmadı ve S6 Edge adında bir isimde ikinci telefonunu çıkardı. Note 4 Edge’ye benzer bir tasarıma sahip olan telefon, piyasada yankı uyandırmasından dolayıdır ki S sürümünde bunu kullanmaya başladı.
Samsung S6 İncelemesi samsung s6 incelemesi Samsung S6 İncelemesi galaxy s6 render 2 300x157

Samsung S6 İncelemesi

Tasarım olarak Samsung S6 plastik ve su geçirmezlik, yeniden tasarlanarak yerini cam ve metale bırakıyor. Gorilla Grass 4’e bırakıyor. oldukça sağlam ve başarılı tasarım ile kullanıcılarına merhaba diyor. 6.8 mm kalınlığına sahip ve kaliteli bir üretim.

Artık alıştığımız çıkarılabilir Pil ve Micro SD kart slotuna veda ediyoruz. Samsung S6 incelemesin de görülüyor ki artık tek parça tasarımların yolu açıldı. Micro SD kart slotunu kaldırarak telefonun daha stabil çalışmasını sağlayacağını çıkartabiliriz. Micro SD herkesin kabul gördüğü gibi telefonların performansını ve pil durumunu büyük miktarda etkiliyordu. Artık S6 sürümünde böyle bir sıkıntı olmayacak.

[ads1]

Samsung S6 QHD 5.1 İnç ekranı ile herkesi büyülüyor. 557 ppi piksel yoğunluğa sahip ekran, şuanda piyasa da bulunan en canlı ve keskin ekrana sahip özelliğini kazandı. Akıllı telefonların büyük sorunu olan dışarıya çıktığımızda ekranı görememe sorunu bu cihaz da ortadan kalkmış durumda. Dışarı çıkıldığında “süper parlaklık” modu devreye girerek ekrana büyük oranda canlılık katmaktadır. Samsung S6 gerçekten ihtiyaç olan bir özelliğe el atmış durumda. Pil olarak HTC M9‘dan daha küçük bir mah olarak piyasaya sürüldü. Bu yeni telefon alacaklar tarafından endişe uyandırdı. Ekranın çok kaliteli olması ve yüksek netlik sunması pil durumunu nasıl etkilediği konusunda gerçekten merak ettiriyor.

[ads2]

detaylı inceleme ve bilgileri chip.com.tr’den öğrenebilirsiniz. gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar.