Nereye Şikayet Edebilirim Derdine Son ?

Yurtdışı Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler sikayetvar.com nasıl Nereye Şikayet Edebilirim Derdine Son ? problogcu

Tüketici olarak birçok konuda mağdur olabiliyor ve bu mağduriyetimizi çoğu zaman gideremiyoruz ya da şikayet edecek sesimizi duyuracak yer bulamıyoruz. Müşteri hizmetlerini aramakla yetiniyor ve telefonu açan temsilciyle konuşup kapatıyoruz. Bazen şirketler ya da firmalar o kadar çok sinirimizi bozuyor ki bunu öyle bir şikayet edeyim kimse ürün almasın yada hizmetten faydalanmasın diyorsunuz. Ancak böyle herkesin duyacağı bir platform bilmiyor musunuz? O zaman yazımızı okumaya devam ediniz.

Çok uzun süredir kullandığım bu şirket gerçekten birçok konuda sesimi duyurmama, yardım almama ve mağduriyetimin giderilmesine vesile oldu. Evet bahsettiğim şirket sikayetvar.com çok uzun zamandır kullanıyorum şirketlerden ya da firmalarda çözüm bulamayınca konuyu direk buraya iletiyorum. Birçok firma bu sistemde zaten kayıtlı ve burada kendilerini cevap verme zorunluluğu hissediyorlar. Çünkü burada şikayetçi kişi sesini milyonlara duyurabiliyor.

Aynı zamanda şikayet etmekten öte alışveriş yapacağım bir site yada bir firma hakkında burada detaylı bilgi bulabiliyorum atıyorum. Dell 7537 marka laptop alcağım hemen Sikayetvar.com üzerinden DELL firmasına bakıyorum ve tüketici şikayetlerini okuyorum daha sonra Firma bu şikayetlere cevap vermiş mi çözüm bulmuş mu onlara bakıyorum. Acaba firma ürün hakkında destek konusunda nasıl gerçekten iyi mi, ya da ürün kalitesi nedir buradan yorumlar ve şikayetler sayesinde bilgi sahibi olabiliyorum.

Bu yazımdaki amaç kesinlikle reklam değildir, amacım herkesin faydalanabilmesi. Sonuç olarak hepimiz tüketiciyiz ve hepimizin de başına gelebilecek olaylardır.

Eklemek istediğim diğer bir hususta atıyorum bir internet sitesinden sipariş vereceksiniz ancak adı pek duyulmamış. Sikayetvar.com üzerinden aratıyorsunuz daha önce dolandırıcılık ya da benzeri olay yapmış mı şikayet var mı bakabiliyorsunuz tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.

 

Selametle…

Nereye Şikayet Edebilirim Derdine Son ? sikayetvar.com nasıl Nereye Şikayet Edebilirim Derdine Son ? Ads  z2

Nereye Şikayet Edebilirim Derdine Son ?