LG G5 Kullanıcıya Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi Sunacak

LG G5 Kullanıcıya Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi Sunacak LG G5 LG G5 Kullanıcıya Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi Sunacak LG G5

Akıllı telefon camiasının iddialı ürünlerinden biri şüphesiz LG G serileridir. Yakaladığı ivmeyi korumak isteyen LG yetkilileri, akıllı telefon modelleri LG G5 için daha kaliteli bir ses çıkışı sağlamak adına Bang & Olufsen (B&O) ile anlaştı. Kendi sınıfındaki rakiplerinden yeterince farklı özellik ve aksesuarlara sahip olmasına rağmen LG G5’in bu atılım ile beraber daha fazla talep göreceği ayrı bir gerçektir.

LG G5 gizli aksesuarları kullanılarak, kullanıcılarına telefonlarına adeta modifikasyon seçenekleri sunuyordu. Buna ek olarak DAC yeni bir eklenti olarak karşımıza çıkmakta. Bu özellik ile telefonun hem dahili ses çıkış sisteminden hem de kulaklık aracından çıkan ses kalitesi bir hayli artacak.

LG G5 Kullanıcıya Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi Sunacak LG G5 LG G5 Kullanıcıya Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi Sunacak LG G5 300x195

LG G5 Kullanıcıya Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi Sunacak

LG yönetimi kendilerinden beklenilen seviyenin farkında olduklarını belirten bir demeçte, LG’nin amiral gemisi pozisyonunda olan G5 için B&O ile anlaştıklarını açıkladı. Aynı demeçte bu adımla birlikte akıllı cep telefonlarının artık ses kalitesinde G5’i takip edecekleri bir akım başlattıklarını da eklediler.

[ads2]

Bununla birlikte LG yetkilileri şu aşamada kesinleşmiş bir aksesuar grubunun olmadığını açıklamalarının sonuna eklediler. Tüm bunlarla birlikte akıllı telefonlar içinde Güney Kore’nin teknoloji devi olan LG, Mobil Dünya Kongresi için de kendilerine avantaj sağlayacak görünüyor.

[ads2]

LG G5 21 Şubat tarihinde yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak. Bu anlamda akıllarda olan soru işaretleri bu tarihlerde çözüme kavuşacak.