En İyi Casus Reklam Virüsü Temizleme

Bilgisayar CD’yi Okumuyor Sorununa Çözüm

Ubuntu ‘’.deb’’ Uzantılı Dosyalar Yükleme Sorunu

Windows 10 Misafir Girişi Yetki Sorunları

Komiser Yardımcılığı Deneme Sınavı

Genel Kültür 23 Aralık 2015
2531 Okundu

Komiser Yardımcılığı alımı 2016 yılında da devam edileceği düşünülmekte. Komiser Yardımcılığı Deneme Sınavı ihtiyacı giderek artmaktadır. Bu konuda oldukça fazla bir eksikliğin olduğu gözle görülmektedir. 2016 Komiser Yardımcılığı sınavına girecek Polis Memurları deneme sınavı ya da soru çözüm kitabı bulmakta zorlanmakta, çoğu Komiser Yardımcılığı Deneme Sınavı kitapları ya da kitapçıkları oldukça eski kanun ve kanunnameler yer almaktadır. Güncel olmayan bilgilerle dolu olan Deneme Sınavları ve kitapçıkları yeni bir sınav olmasından ötürü sınava gireceklere sıkıntı yaşatmaktadır. Sınava girecek Polis Memurları bundan dolayı soru ve kaynak bulmakta büyük zorluklar yaşamaktadır.

Tüm bu zorlukların önüne geçmek ve 2016 güncel Komiser Yardımcılığı Deneme sınavı oluşturmak adına harekete geçen Komyrd.com kaynak konusunda sıkıntı yaşayan Polis Memurları için kaynak oluşturmayı hedeflemekte. Yapmış olduğumuz incelemeler neticesinde yeni sisteme ve güncel bilgilere uygun Komiser Yardımcılığı Online Deneme sınavı oluşturulmuş. Bu konuda oldukça başarılı olduğu ve büyük bir ihtiyacı giderdiği görülmektedir.

Sürekli güncellenen ve güncel değişimlerin sık sık takip edilemediği Polis Meslek Mevzuatı hakkında yeni güncellemeler ve değişimleri anında ve parçalar halinde ziyaretçilerine bildirilmektedir. Değişen maddeler ya da yeni eklenen maddeleri anında ve ulaşılması kolay bir şekilde Polis Memurlarına paylaşmaktadır.

Selametle…

Komiser Yardımcılığı Deneme Sınavı komiser yardımcılığı deneme sınavı

                                          Komiser Yardımcılığı Deneme Sınavı

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

E-Ticaret Uzmanı

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da112 sorgu var. 2,020 saniyede yüklendi.