IOS 9 indir

IOS 9 indir ios 9 indir IOS 9 indir ios 9 indirmek ve yuklemek icin bu adimlari takip edin 1 640x360

IOS 9 indir, IOS 9 apple tarafından indirilmeye hazır halde yayınlandı. İphone cihazınızdan yada Ipad üzerinden hemen indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

IOS 9 hatırlarsanız eğer birkaç ay önce tanıtımı yapılmıştı ve yeni çıkan telefonda 3D Touch desteğinden falan bahsedilmişti.

IOS 9 şaşırtan yenilikler ile geldi, İphone 4S ve Ipad 2 cihazlarını desteklemektedir. Eğer bu cihazlardan birine sahipseniz sizde bu güncellemeyi yükleyebilirsiniz. İphone 4s için güncelleme gelmeyeceği yönünde olan iddaa sebepleri sonucu telefon oldukça piyasadan düşmüş durumdaydı ancak bu güncelleme ile kullanıcılar sevinecekler.

Mail, Haritalar, Notlar ve Siri üzerinde çok önemli ve güzel güncellemeler ve geliştirmeler yer alıyor. Daha önceki yazımızda sizlere Siri için gelen özelliklerden bahsetmiştik. iphone 6S serisi ile gelen 3D Touch özelliği de, iOS 9 tarafından ilk kez destekleniyor.

Ve işte nokta özellikler İki uygulamayı yan yana açabilen Split View özelliği de, iOS 9’un özenmli özellikleri arasında. Ancak Split View özelliği, sadece iPad Air 2’de kullanılabiliyor.

1 gb ile 1.3 gb arasındadır güncelleme

ios 9 indir / ios 9 apple tarafından yayınlandı ios 9 indir IOS 9 indir ios 9 indir y  kleme ve g  ncelleme nasil yapilir

ios 9 indir / ios 9 apple tarafından yayınlandı