HTC Mükemmeliyet Ödüllerini Aldı

HTC Mükemmeliyet Ödüllerini Aldı htc HTC Mükemmeliyet Ödüllerini Aldı htc logo

  Amerika Endüstri Tasarımcıları Derneği uzmanları tarafından iki adet  IDEA ödülüne layık görüldü ve HTC mükemmeliyet ödüllerini aldı.

  HTC’nin hem Video Önizleme hem de Ekolojik Tasarım tasarımındaki üstün başarısından dolayı 2014 Uluslararası Tasarımda Mükemmeliyet Ödüllerinde (IDEA) Dijital  Tasarım ve Ambalaj ve Grafik kategorilerinde büyük ilgi ve beğeni topladı.

  Her geçen gün kullanıcılarına yeni deneyimler ve yeni başarılar sunuyor. Harika bir Video Önizleme yazılımına sahip olan HTC, rakiplerine büyük farklar atmakla kalmıyor. Çok sıkıcı ve uğraştırıcı olan Video üretim sürecini oldukça basitleştiriyor. Kullanıcılarına basit yapım ile profesyonel işler çıkarmalarında yardımcı oluyor. Parlak ve benzersiz tasarımın altında böyle güzel bir yazılımın yatması oldukça iyi bir gelişme. HTC mükemmeliyet ödüllerini aldı, ama gerçekten hak ettiğini düşüyoruz.

HTC Mükemmeliyet Ödüllerini Aldı htc HTC Mükemmeliyet Ödüllerini Aldı melt htc 300x225

HTC Mükemmeliyet Ödüllerini Aldı

 

HTC’nin yenilikçi ambalajı. Metal, Parlak, Şık ve tek parça gövdeye sahip olması, ürünlerine olan ilgiyi artırdığı gibi ambalajlarına da olan ilgiyi artırmakta. Yenilenebilir kaynaklardan üretilen ve tamamen geri dönüştürülebilen ve malzemeler arasında en iyi preslenmiş olması, Jurinin seçim yapmasını oldukça kolaylaştırdı. HTC mükemmeliyet ödüllerini aldı ve sonrasında bu durumdan çok büyük mutluluk duyduklarını. Kullanıcılara yeni deneyimler kazandıracakları konusunda açıklamalarda bulundular.