Kısa Bir Dokunuş – Batarya Ömrünü Uzatma

Kısa Bir Dokunuş - Batarya Ömrünü Uzatma Batarya Ömrünü Uzatma Kısa Bir Dokunuş – Batarya Ömrünü Uzatma battery saver phonetrendz

Yıllardır akıllı telefon kullanıcıların ortak ve belki de en büyük problemi şarj sorunu olmuştur. Batarya Ömrünü Uzatma; Özellikle telefondan bir takım işler gören ya da daha çok oyun oynayan kişiler, şarj problemi yüzünden gün içinde sıkıntılar yaşamaktalar. Android kendini her zaman geliştirmek için güncellemeler yapıyor. Bu güncellemeler sonrasında şarj tüketimi maksimum tüm günü kurtaracak şekilde bile gerçekleşmiyor. Buna çözüm olarak ise yazılan ek uygulamalar ile telefonların optimize edilmesi sağlanarak, kullanım süresi arttırılmaya çalışılmaktadır.

En İyi Programı Batarya Ömrünü Uzatma Uygulaması

Pil ömrünü uzatacak uygulamalardan şuanda en günceli ve belki de en iyisi konumunda olan Battery Time Saver & Optimizer uygulaması bu soruna çözüm sunmayı vadediyor. Eğer tek tek programları sonlandırıp hatta ram kullanmasını engelleyecek bilgiye sahip değilseniz, Liquidum yapımcılığına çıkarılan bu program tam size göre. Zira bu uygulama sayesinde ufak bir dokunuş gerçekleştirerek, gereksiz şekilde pil kullanan uygulamaları sonlandırabilir ya da optimize ederek pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Kısa Bir Dokunuş - Batarya Ömrünü Uzatma Batarya Ömrünü Uzatma Kısa Bir Dokunuş – Batarya Ömrünü Uzatma battery saver phonetrendz

Kısa Bir Dokunuş – Batarya Ömrünü Uzatma

Google Play Store aracılığı ile edinebileceğiniz Battery Time Saver & Optimizer, çok basit bir ara yüze sahip olmakla beraber kullanıcıya bedava olarak ulaşıyor. Uygulamayı yükleyip açtığınız ilk andan itibaren cihazınızın kullanımda olan seviyelerini sizlere basit bir şekilde istatistiksel olarak sunuyor. Orta kısımda yer alan “Extend Time” ile cihazınızda pil azaltan tüm uygulamaları optimize etmeniz sağlanıyor. Başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kısa bir dokunuş ile optimizasyon gerçekleşecek ve sizlere fazladan birkaç saat kazandıracaktır.

[ads2]

Batarya Ömrünü Uzatma Yollarında yeni uygulamalar geliştirildikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak en çok geri dönüş alan ve en iyi program şuan için bu uygulama diyebiliriz. Oldukça basit bir arayüze sahip ve gereksiz eklentiler ve gereksiz özellikler asla barındırmıyor.