Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor!

Teknoloji 21 Mart, 00:28'de eklendi 1674 Görüntülenme

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor!

Bir üniversite öğrencisinin okuduğu süreç boyunca yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri gireceği sınavın dersinin notunu bulmaktır. Bu notu ya çalışan arkadaşlarına yanaşarak bulacak ya da büyük bir uğraş içerisine girmek zorunda kalacaktır. Telefon galerisinde bulunan ve galeriyi baştan sona kaplayan not sayfalarının resimleri de cabası. Ancak geliştirilen bir defter ile artık bu sorunları aşmak çok kolay olacak.

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor! Akıllı Defter Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor! muhtemelen her ogrencinin hayali olan akilli not defteri 705x290

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor!

Teknolojik gelişmeler her alanda kendini göstermeye devam ediyor. Özellikle üniversite öğrencilerinin hayatlarını zehir eden not bulma arayışına pratik bir çözüm de teknolojik bir gelişme sonucunda yapıldı ve gayet kullanışlı bir özelliğe sahip. Yukarıda da belirttiğimiz gibi üniversite öğrencileri özellikle sınav zamanlarında büyük bir sıkıntı yaşarlar. Çünkü çoğu derslerde not tutmamıştır ve sınavlar buralardan çıkacaktır. Bu notları ya cebindeki paranın büyük bir kısmını kullanıp fotokopi çektirecek ya da fotoğraflarını çekip telefon galerisinden canla başla okumaya çalışacaktır. Ancak yeni üretilen bir defter sayesinde artık fotoğraf çekmeye ya da fotokopiye gerek kalmayacak. Bu defter üzerine yazılanları bir bulut sistem vasıtası ile sanal ortama aktarılabiliyor.

 

Rocketbook isminin verildiği bu defter, üzerine yazdığınız her bir yazıyı sanal ortama aktarabilme gibi harika bir özelliğe sahip. Bu defteri kullanırken yapmanız gereken sayfaların üzerinde bulunan 7 tane sembolden birini seçmek. Bu sayede notlarnızın hangi bulut sisteminde kayıt edileceğini seçmiş olacaksınız. Ayrıca bu defterde kullanacağınız kalemler normal kalemlerden biraz farklı. Bu deftere yazarken kullanacağınız özel kalemler termodinamik yazı yazmanızı sağlıyor. Bu da demek oluyor ki, defteri her bitirdikten sonra yeni bir defter almanıza gerek yok. Yapmanız gereken defteri mikrodalgaya koymak ve üzerindeki tüm bilgilerin silinmesini beklemek.

Bu harika not defter şimdilik proje aşamasında. Satışa sunulabilmesi için 20.000 dolar toplanması gerek. Bu para bulunduğunda bu defterler farkı paketler olarak piyasaya sürülecek ve en düşük paket 27 dolar olacak.

 

 

Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download coolpad firmware
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...