Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor!

Akıllı Defter Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor! muhtemelen evinizde olmasini isteyeceginiz akilli ayna 705x290

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor!

Bir üniversite öğrencisinin okuduğu süreç boyunca yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri gireceği sınavın dersinin notunu bulmaktır. Bu notu ya çalışan arkadaşlarına yanaşarak bulacak ya da büyük bir uğraş içerisine girmek zorunda kalacaktır. Telefon galerisinde bulunan ve galeriyi baştan sona kaplayan not sayfalarının resimleri de cabası. Ancak geliştirilen bir defter ile artık bu sorunları aşmak çok kolay olacak.

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor! Akıllı Defter Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor! muhtemelen her ogrencinin hayali olan akilli not defteri 705x290

Akıllı Defter Olur mu Demeyin Oluyor!

Teknolojik gelişmeler her alanda kendini göstermeye devam ediyor. Özellikle üniversite öğrencilerinin hayatlarını zehir eden not bulma arayışına pratik bir çözüm de teknolojik bir gelişme sonucunda yapıldı ve gayet kullanışlı bir özelliğe sahip. Yukarıda da belirttiğimiz gibi üniversite öğrencileri özellikle sınav zamanlarında büyük bir sıkıntı yaşarlar. Çünkü çoğu derslerde not tutmamıştır ve sınavlar buralardan çıkacaktır. Bu notları ya cebindeki paranın büyük bir kısmını kullanıp fotokopi çektirecek ya da fotoğraflarını çekip telefon galerisinden canla başla okumaya çalışacaktır. Ancak yeni üretilen bir defter sayesinde artık fotoğraf çekmeye ya da fotokopiye gerek kalmayacak. Bu defter üzerine yazılanları bir bulut sistem vasıtası ile sanal ortama aktarılabiliyor.

 

[ads1]
Rocketbook isminin verildiği bu defter, üzerine yazdığınız her bir yazıyı sanal ortama aktarabilme gibi harika bir özelliğe sahip. Bu defteri kullanırken yapmanız gereken sayfaların üzerinde bulunan 7 tane sembolden birini seçmek. Bu sayede notlarnızın hangi bulut sisteminde kayıt edileceğini seçmiş olacaksınız. Ayrıca bu defterde kullanacağınız kalemler normal kalemlerden biraz farklı. Bu deftere yazarken kullanacağınız özel kalemler termodinamik yazı yazmanızı sağlıyor. Bu da demek oluyor ki, defteri her bitirdikten sonra yeni bir defter almanıza gerek yok. Yapmanız gereken defteri mikrodalgaya koymak ve üzerindeki tüm bilgilerin silinmesini beklemek.

Bu harika not defter şimdilik proje aşamasında. Satışa sunulabilmesi için 20.000 dolar toplanması gerek. Bu para bulunduğunda bu defterler farkı paketler olarak piyasaya sürülecek ve en düşük paket 27 dolar olacak.