Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

AirPods Nasıl Kullanılır?

Teknoloji 12 Mayıs, 22:58'de eklendi 1858 Görüntülenme

Apple tarafından 2017 yılına damgasını vuran İPhone 7 ile birlikte çıkarttığı kablosuz kulaklık olan Airpods farklı tarzı ve kullanım şekli ile dikkatleri üzerine çekti. 3.5 mm’lik kulaklık girişinin kaldırıldığı İphone 7 için üretilen Airpods iki farklı kulaklık şeklinde geliyor. İki kulaklık arasında hiçbir bağlantı bulunmaması Airpods’u diğerlerinden ayıran ilk özelliği oluyor.

Müzik Kontrolü AirPods İle Nasıl Yapılır?

Bu kulaklığın üzerinde çift optik sensör kullanılmasının yanı sıra accelerometre de bulunuyor. AirPods kablosuz kulaklık özel bir çip olan W1 ile birlikte geldiği için kulaklığın kulağa takıldığı ve çıkarıldığı cihaz tarafından anlaşılabiliyor. Bu özelliği sayesinde müziği durdurmak isteyen kişilerin kulaklığı kulağından çıkartması yeterli oluyor. Ayrıca bu çip hangi kulaklığın takıldığını da anladığı için ister tek ister çift kulaklık kullanabilirsiniz.

Gürültü Filtreleme Özelliği

Apple AirPods kulaklık için oldukça farklı teknolojiler kullandı. Gelen aramalarda kullanılabilen kulaklıklar ayrı ayrı mikrofona sahip, bu sayede telefon görüşmesi yapılabiliyor. Üstelik her iki kulaklığın kullanıldığı zamanlarda AirPods çevre seslerini temizleme özelliğine sahip.

AirPods İle Akıllı Asistan Siri Kullanımı

Kulaklığa iki kere tıklama ile Siri aktif hale geçiyor bu sayede Siri ile telefonda birçok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemlerden bazıları ise şöyle;

  • Ses düzeyini ayarlama,
  • Şarkı değiştirme,
  • Yakında bulunan bir dükkanı arama,
  • Kişi ismi ile arama yapma,
  • Google’da bir şeyler aramak gibi daha pek çok şey yapılabilir.
AirPods Fiyatı AirPods AirPods Nasıl Kullanılır? airpods nasil calisir 1024x683

AirPods Uyumlu Olduğu Cihazlar

AirPods Uyumlu Olduğu Cihazlar

İphone 7 Airpods ile uyumlu olan ilk telefon tabi ki plus modeli de bu modeli ile uyumlu çünkü bu telefonlar için özel olarak üretildi. Bunların yanı sıra Macbook ve İWatch ile de kullanım imkanı sağlıyor. Bu cihazlara bağlanması ise tamamen bluetooth üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca Apple tarafından yapılan açıklamaya göre AirPods pil ömrü dinleme yapıldığı süre içerisinde 5 saati buluyor.

AirPods Ücreti Ne Kadar?

Apple tarafından İphone 7 ve 7 Plus ile birlikte tanıtımı yapılan AirPods ücreti 159 dolar olarak belirlendi. Dolar kullanan ülkeler için uygun bir kulaklık fiyatı olsa da ülkemizde bu değer oldukça yüksek olarak görülüyor. Ancak İphone fiyatlarına bakıldığında telefonu alacak kişiler bu kulaklıklara da sahip olabilir.

Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download redmi firmware
Premium WordPress Themes Download
free online course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...