Teknoloji Şirketleri İflasa Gidiyor

Teknoloji Şirketleri İflasa Gidiyor Teknoloji Şirketleri Teknoloji Şirketleri İflasa Gidiyor gold

Artan döviz kurlarından dolayı Teknoloji Şirketleri oldukça zorluk çekmektedir. Son bir ay içerisinde birçok şirketin iflas eşiğinde olduğu ve birçok sıkıntılar çektiğini duymuştuk. Geçtiğimiz hafta içerisidne Teknoloji Şirketlerine yenileri eklendi, iflas erteleme kararı ile Gold Teknoloji haftaya damga vurdu.

Döviz’in bu denli yüksek olması Teknoloji Şirketlerini etkilediği gibi insanlarımızda etkilemektedir. Zaten insanlarımız etkilendiği için şirketlerde büyük zarar görmektedir. Artık teknoloji cihazlarına fiyatlarından dolayı yaklaşılamıyor. Geçen yıl aynı ürünün fiyatı çok ucuzdan bu yıl daha da ucuzlaması lazım ama tam aksine daha çok arttı. Bundan dolayı insanlarımız teknoloji alışverişlerine büyük aralar verdiler. Çok lazım olmadığı müddetçe zevk ve eğlence için olan alışverişlerini kıstılar ve haklılar da.

Gold Teknoloji İflas erteleme talebinde bulundu ve Gold Gruba ait 4 şirket daha bu talebe imza attı. Gold Grup altında çalışan diğer tüm teknoloji firmaları da Grubun İflas Erteleme talebinden dolayı mağduriyet yaşadı ve banka hesaplarına blokeler koyuldu. Sanalpazar bu mağduriyeti yaşayan Gold Gruba bağlı firmalardan malesef biri. Gold Teknoloji yavaş yavaş mağazalarını kapatmaya başladı. Bu gidişi hiç iyi görünmese de belki bir umut diyoruz. Çünkü bu denli büyük bir türk firmasının iflas etmesi oldukça üzücü. Hızlıal.com’da piyasaya çok güzel bir giriş yapmış ve piyasanın düzenini değiştirmişti bir ara ama malesef Gold Grup’ta iflas erteleme talebinde bulunan 4 firmadan birinin arasında yer almaktadır.

[ads2]

İflas Erteleme Nedir ?

İflas erteleme, iflas kararı verilmiş olan bir kurum için, hala çıkar yolun olduğu ve çıkar projelerinin ortaya atılması demektir. Yani Gold Teknoloji tamam iflas ettim ama kurtulmak için bu yolları deneyeceğim ve başarılı olacağım iddaasında bulundu.

[ads1]
Teknoloji Şirketleri İflasa Gidiyor Teknoloji Şirketleri Teknoloji Şirketleri İflasa Gidiyor gold 300x167

Teknoloji Şirketleri İflasa Gidiyor

[ads2]