Youtube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

youtube mp3 dönüştürme Youtube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? maxresdefault

7’den 70’e internet dünyası kullanıcıları arasında video izleme siteleri arasında en popüler site olan YouTube sayfalarında pek çok içerik bulmak mümkün iken Youtube MP3 dönüştürme işlemini nasıl yaparız sorusu da hayli ilgi çekici. Peki şimdi bakalım bu içerikleri nasıl dönüştürebiliriz? Öncelikle bu işlemi yapmak için bilgisayarınıza eklenti yükleyebilir, program indirebilir ya da direkt internetten dönüştürmeyi yapabilirsiniz. YouTube kanalındaki video klip ya da müziklerin MP3 formatında indirilebilmesine olanak tanıyan eklenti ve programlar bulunuyor.

İşte size Youtube MP3 dönüştürme sağlayacak olan program ve eklentiler:Free You Tube to MP3 program bunlardan bir tanesidir. Bu programı kullanabilmeniz için ilk önce bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Programı kolayca indirin ve sonra açın, daha sonra sitede dönüştürmek istediğiniz videonun linkine tıklayın ve kopyalayın. Program üzerinde linki yapıştırın ve indir butonunu tıklayarak, işlemin gerçekleşmesini keyifle izleyin. 

Youtube MP3 Dönüştürme Eklenti İle Nasıl Gerçekleşir?

Tarayıcı eklentisi ile dönüştürme gerçekleştirmek için öncelikle gerekli olan eklentiyi yüklemeniz gerekiyor ama bu iş işin Firefox ya da Mozilla kullanmanız gerekiyor çünkü mağazada bulunmadığı için Chrome kullanılmıyor. Şimdi örneğin Firefox ile siteyi açıp, dilediğiniz videoyu açın ve altında yer alan YTMP3-Download as MP3 yazan yazıya tıklayın. Açılan sekmede yer alan mavi renkteki Download seçeneği ile dönüştürmeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet ile Youtube MP3 dönüştürme işlemini yapmak ise şöyle olacak; siteden yine dilediğiniz bir videoyu seçin ve linkini kopyalayın. İnternet üzerinde yer alan sitelerden birini açarak linki yapıştırın ve Videoyu Dönüştür yazısına tıklayın, böylece dilediğiniz müzik MP3 formatına gelmiş olacaktır. Çok kısa zamanlarda gerçekleştireceğiniz bu işlemler keyifle müzik dinlemenize olanak tanıyacaktır, o zaman bizden de iyi eğlenceler demek kalır.