Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Yerli Bir Oyun Geliyor: Beat The Game!

Oyun 31 Mayıs, 21:00'de eklendi 39696 Görüntülenme

Oyun dünyasında Türklerin varlığı yavaş yavaş hissedilmeye başlandı. Çoğunlukla yabancı oyunlar ile tanışan kullanıcılar bu defa yerli yapımlar ile karşılaşacak. Bu alanda daha önceden Karate Kamil adlı bir oyun piyasaya sürülmüştü. Cenker Özkurt ve Cemre Özkurt tarafından 2001 yılında geliştirilen oyun ilk çıktığı yıllarda büyük ilgiyle karşılaşmıştı. Halen sevenleri tarafından tercih edilen oyunun sahiplerinden Cemre Özkurt bu defa farklı bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Cemre Özkurt, San Francisco’daki stüdyosu Worm Animation’da geliştirdiği oyunu Beat The Game’i oylamaya sundu.

Beat: The Game adı verilen oyun Steam Greenlight’a eklendi ve kullanıcılar tarafından gelecek oyları bekliyor.

San Francisco’daki GDC Oyun Fuarında kullanıcıların ilgisiyle karşılaşan oyun aynı zamanda Sony ve Microsoft tarafından da mercek altına alındı. Oyun piyasaya sürülmesi halinde Steam ve Apple Store ile Xbox One ve PS4 platformlarında bulunabilecek. Elbette içinde bir de Türkçe dil seçeneği yer alacak.

Yerli Bir Oyun Geliyor: Beat The Game! Yerli Bir Oyun Geliyor: Beat The Game! Yerli Bir Oyun Geliyor: Beat The Game! Ads  z

Yerli Bir Oyun Geliyor: Beat The Game!

Beat The Game
’in farklı bir yapısı var. Soyut bir evrenin kullanıldığı oyunda geleceğe yönelik konular kullanılmış. Mıstık adlı bir karakterin oluşturulduğu macerada, kullanıcılar Mıstığın boynundaki kayıt cihazı ile ilginç seslerin peşine düşecek ve topladıkları seslerle de duyulmamış bir müzik meydana getirecek.

Sistem aslında çok da yabancı değil. The Walking Dead tarzındaki oyunlarla benzerlik gösteren sistem, oyun severlerin yakından tanıdığı özelliklere sahip olacak.

Mıstık ve boynundaki kayıt cihazı sayesinde farklı sesler aranacağını söylemiştik. Uzaktaki sesleri ayırt edebilmek için ses tarayıcısından ve Roboball’daki kamera kullanılabilecek. Bunun içinde retro teknolojik araçlar kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Daha sonra yapılması gerekenler, bulunan sesler ile 8 kanallı ses mikseri yardımıyla doğru bir şekilde şarkı oluşturmak olacak. Bir sonraki bölüme geçebilmek için performansın izleyicilere beğendirilmesi gerekiyor.

 

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
free online course
download lava firmware
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...