Yeni Whatsapp Tuzağı

Whatsapp Tuzağı whatsapp tuzağı Yeni Whatsapp Tuzağı whatsapp ilk ekran

İşte whatsapp tuzağı sakın bu tuzağa düşmeyin. Popüler mesajlaşma ve konuşma programı whatsapp bir kez daha kredi kartı dolandırıcılarının hedefi haline geldi. Whatsapp ücretli olacağı duyrulmuş ve kullanıcılardan cuzi miktarda para talep edilecekti.

Bunu fırsat bilen kredi kartı dolandırıcıları yeni bir sahtekarlık yöntemine başvurdular. Ancak bu sefer bayağı iyi kamufle oldular. Özel kodlar sayesinde sitenin asıl adını ve adresini gizleyerek, sizlere whatsapp üzerinden mesaj gönderiyorlar ve siz mesajı aldığınızda;

Whatsapp Kullanma Süreniz Doldu ! uyarısını alıyorsunuz ve  sizden whatsapp yenileme ücreti talep ediyorlar. Siz de vazgeçilmez hale gelen whatsapp uygulamasını kullanabilmek ve sohbete devam edebilmek için bu uyarıyı dikkate alarak sizi yönlendirdikleri sahte siteye kredi kartı bilgilerinizi ele geçiriyor ve kart bilgilerinizi 3d security  istemeyen site ve üye iş yerlerinde kullanarak kartınızdan çekim yapabiliyorlar.

Siz siz olun bu tür sahtekarlıklara karşı dikkatli olun, bu şekilde bir uyarı aldıysanız adresin ve uyarının doğruluğundan emin olana kadar ödeme işlemi yapmayınız. Aynı zamanda telefon numaranızı spam’a düşürecek yerlerde paylaşmayınız.

[ads2]
Whatsapp Tuzağı whatsapp tuzağı Yeni Whatsapp Tuzağı whatsapp ilk ekran 1024x645

Whatsapp Tuzağı

[ads1]