Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Xperia Beta Programında Sona Gelindi!

Mobil 18 Temmuz, 19:10'de eklendi 3466 Görüntülenme

Sony cephesinden kullanıcıları şaşırtan bir haber geldi. Bir süre önce şirket tarafından kullanıma sunulan Xperia Z2 ve Xperia Z3 için tercih edilen Android 6.0 Xperia Beta programının kaldırılmasına karar verildi.

Sony bir süredir kullanıcıları için farklı bir deneyimin kapısını aralamıştı. Xperia Beta programını duyuran şirket Android 6.0 güncellemesi ile projesini başlatmış, böylelikle sisteme gelen yenilikleri beta bölümüne katılan kullanıcılar akıllı telefonları ile deneme imkanı bulmuşlardı. Sony projeyi ilk etapta Xperia Z2 ve Xperia Z3 modellerinde uyguladı fakat durum bundan sonrası için değişecek gibi görünüyor. Beta programı sayesinde yeniliklerden hızlı bir şekilde haberdar olan kullanıcılar için üzücü olan haber Sony Mobile cephesinden geldi. Resmi açıklamada Xperia Beta Programının kaldırılacağı söylendi. Peki hem Sony hem de kullanıcılar için bundan sonraki süreç nasıl işleyecek?

sonyXPERIAz2_6 Xperia Beta Programında Sona Gelindi! Xperia Beta Programında Sona Gelindi! sonyXPERIAz2 6

Öncelikle güncelleme mevzusunun 23.5.A.1.238 yapı numarasına ait yazılımla biteceğini belirtelim. Ayrıca şirket beta programına kayıtlı olan kullanıcılar için son bir kez güncelleme getirmeye karar verdi.

Söz konusu güncelleme sayesinde Xperia Beta programına dahil olan ve Xperia Z2 ve Xperia Z3 kullanan herkesin cihazı kararlı bir sürüme yükseltilmiş olacak. Sonucunda ulaşılan yazılımla Beta programına dahil olan kullanıcılar diğer kullanıcılarla eş zamanlı olarak gelecek güncellemeleri indirebilecek.

Sony ile ilgili son zamanlarda ortaya iddialar Xperia X serisine ait bir telefon modeli üzerinde çalıştığı yönünde. İşletim sistemi olarak Android 6.0.1’in kullanılacağı söylenirken telefonun 5.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bir süre önce Xperia Z serisinden vazgeçip Xperia X serisine geçen şirketin son akıllı telefon modelini de X ailesine ekleyeceği düşünülüyor.

Sony’nin Beta programıyla ilgili kararının ise kullanıcılar açısından nasıl bir geri dönüşe neden olacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...