Watch Dogs 2’ye Merhaba Deyin!

Watch Dogs 2'ye Merhaba Deyin Watch Dogs 2’ye Merhaba Deyin! watch

Oyun sektörü teknolojik gelişmelerin ışığında gelişmeye devam ediyor ve piyasaya harika oyunlar düşüyor. GTA 5 olsun, Call of Duty serisi olsun, NBA oyunları olsun birçok harika oyunu son zamanlarda görmüştük ve devam serilerinin geleceği haberleri de yayılmıştı. Ancak öyle bir oyun vardı ki oynanış yönünden çok beğenilmiş ancak ilk baştaki videoları ile beklentiyi yüksek tuttuğu için rekor satış sayısına ulaşamamıştı. Evet, bu oyunumuzun ismi Watch Dogs. İlginç oynanış yöntemi ile oldukça sevilen bu oyunun ikinci versiyonunun da çıkacağı haberi oyun severleri sevindirdi.

 

Watch Dogs 2'ye Merhaba Deyin Watch Dogs 2'ye Merhaba Deyin Watch Dogs 2’ye Merhaba Deyin! watch

Watch Dogs 2’ye Merhaba Deyin

Watch Dogs, çıkmadan önce videoları bizlerle buluşmuştu ve hepimizi gerçekten de heyecanlandırmıştı. Ancak oyun piyasaya çıktıktan sonra istenilen olmadı ve satışlarda rekora gidilemedi. Belki gayet iyi satış oranları yakalandı ama oyun videolarındaki oyunu yansıtmadığı gerekçesiyle çoğu çevreler tarafından eleştirilere maruz kaldı. Buna rağmen daha iyi bir oyunla karşımıza çıkmayı planlayan Ubisoft, Watch Dogs’un ikinci oyununu çıkaracağını açıkladı. Elinde telefonu ve hep bir saklanma havasındaki giyinişi ile bizleri kendine bağlamayı başara Aiden Reyis, ikinci oyunda da maceradan maceraya koşacak gibi gözüküyor.

Oyun için gelen ilk detaylara göre Windows 10 uyumlu olacak ve destekleyen kartlarda DirectX12 altyapısı isteyecek. DirectX12 sayesinde daha iyi bir görüntü kalitesi ile gelecek olan WD2, Nvidia ve AMD kartlara yönelik geliştirmeler ile daha da oynanabilir hale gelecek. Sadece PC için değil, aynı zamanda Xbox One ve Playstation 4 için de çıkacak olan oyun, görünüşe göre ilkinden daha da sağlam gelecek.[ads1] Ayrıca haziran ayındaki E3’te tanıtımı yapılması beklenen oyunun, ilk oyun içi görüntüleri de Gamescom’da göreceğiz. Ancak bizde az da olsa şöyle bir kanı mevcut. ”Ya ilk oyunda olduğu gibi ikinci oyunda da beklenilen karşılanılamazsa?”