Tüm LG Yazılımları, LG Custom Rom İndir

Tüm LG Yazılımları, LG Custom Rom İndir tüm lg yazılımları, lg custom rom İndir Tüm LG Yazılımları, LG Custom Rom İndir maxresdefault 2

LG telefonlarının yazılımlarını bulmakta kullanıcıların zorluklar çektiğini gördüm. Kullanıcılar istediği sürüm numarasına ait LG Rom’larını maalesef firmanın kendi destek sayfasında bulamıyorlar. Çünkü firmalar sürekli en güncel romları yayınlamaktadır.

Her çıkan yeni yazılım kullanıcılarda iyi izlenim bırakmıyor yada çıkan yeni sürümün sıkıntıları bitmek bilmiyor. Kullanıcı bu durumda eski sürümüne telefonu geri döndermek için çabalıyor. Eski sürüme ait çalışan romları ise bulmak o kadar da mümkün olmuyordu.

Her yeni güncelleme ile telefon daha iyi daha güzel olacak diye bir durum yok. Bazen o kadar gereksiz güncellemeler yapılıyor ki telefonun kapasitesi kaldırmayacak bile olsa sırf yeni sürüm yüklü olarak piyasada bulunsun diye şirketler yeni güncelleme getiriyorlar. Büyük bir hevesle bizde yeni güncellemeyi bekliyoruz ancak sonuç bizim istediğimiz ve hayal ettiğimiz gibi çıkmayabiliyor.

Tüm LG Yazılımları, LG Custom Romlar yabancı bir firma tarafından tüm ülkelerle uyumlu bir şekilde toplanmış. Hatta LG telefon romları o kadar güzel paketlenmiş ki Kullanıcı istediği model ve sürümde lg rom bulabilmektedir. LG rom dosyası hemde yükleme programı vermiş olduğum sitede mevcut. Bu site sayesinde istediğiniz LG Romlarını bulabilecek ve dönmek istediğiniz özlediğiniz eski sürümlere telefonunuzu kolay bir şekilde dönderebileceksiniz.

LG Rom atma, LG yazılım yükleme ve LG imei atma hakkında ilerleyen zamanlarda sizlerle bilgiler paylaşacağım. Şuan için bu kadar güzel bir rom sitesi bulmuş iken sizlere bir nebze olsun yardımcı olmak istedim.

Site üzerinden LG’nin tüm telefonları ve tabletleri için Rom ve sürüm araması yapabiliyorsunuz. Ayrıca Türkiye ve diğer ülkeler için tüm sürümler kategorilenmiş durumda.

[ads2][box type=”download” ]İşte Bahsetmiş olduğumuz internet sitesi http://bc.vc/GK6TXwq[/box]

Selametle…

[adsx]