TeamGram Nedir / TeamGram ile Satış Yapma

teamgram ile satış yapma TeamGram Nedir / TeamGram ile Satış Yapma dashboard tr

TeamGram programı küçük ve orta boy tüm işletmelerin güvenle kullanabilecekleri, son derece uygun fiyatı olan CRM ve satış yönetimi programıdır. Müşteri ile kuracağınız ilk iletişim ve satışın oluşmasına kadar süren her aşamada size ekip arkadaşlığı sergileyecektir. Yapacağınız işleri hatırlatacak olan program ile size işin detaylarını ve satışını ister mobil uygulamanızdan isterseniz de web sitesi üzerinden yönetmenize olanak tanıyacaktır.  Program ayrıca TeamGram ile satış yapma için değişik kaynaklardan müşteri bulmanıza da yardımcı olacaktır. Bunlar web sitesindeki formlar, online reklamlar ya da her türlü fuarda toplamış olduğunuz kartvizitleri kaynak olarak ekleyerek, müşteri ilişkilerini program üzerinden yönetebiliyorsunuz.

Günlük hayatın koşturmacası içinde bir takım işleri atlayabilir hatta teslim tarihi bile kaçırılabilir. Bu program ile işleriniz sistematik olarak takip edilerek, riskler ortadan kaldırılır. TeamGram ile satış yapma ile kontrol listesi oluşturup, müşterilerinize verdiğiniz tüm sözleri tutarak, işleri atlamayarak programın özelliği çerçevesinde mesaj alabilir ve her şeyi zamanında yetiştirebilirsiniz.

TeamGram ile Satış Yaparak Büyük Resmi Görün

Satışı gerçekleştirene dek bütün süreci takipte olmak önemlidir. Daha sonrasında satışlarını program sistemine kayıt edip, bu süreçteki bütün müşteriler ile görüşme, not, teklif ve dosyalara tek bir merkezden ulaşabilirsiniz. Ayrıca program size teklif şablonu oluşturup, hatasız ve hızlı bir yöntem sunar. Teklifi hazırlayıp, tek tuşla gönderebilir, okunduğundan haberdar olabilirsiniz. Tüm detayları ile konuya hakim olabileceğiniz yöntemde hangi müşteri ile hangi aşamada olduğunuzu kolayca görebilir, gelecek tahminlerini ve cevaplarını raporlama araçları sayesinde de alabilirsiniz. Örneğin ay içinde ne kadar satış yapabileceğinizin ya da önünüzdeki 2 ayda ne kadar satış olabileceğini yanıtlayabilir. Daha çok müşteri ve TeamGram ile satış yapma için muhteşem bir uygulama olacaktır.