Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! steam ücretsiz oyun Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! steam g  rseli2

Steam üzerinde yapılan bu etkinlikte oyun severlere toplamda 56 ₺ değerinde olan oyunlar ücretsiz bir şekilde veriliyor. SEGA ile Steam’ın iş birliğinde yürütülen bu etkinliğin adı; ”Make War, No Love”. Etkinlik ismi her ne kadar kötü şeyler çağrıştırsada bir çok oyun ücretsiz bir şekilde kullanıcılara ulaştırılmış oluyor..

Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

Steam’ın oyun geliştirici ekiplerinden bir tanesi olan SEGA oyun severlere 56 ₺ değerinde olan bundle paketini ücretsiz bir şekilde veriyor. Oyunlarınızı almak için Steam’ın mağazasına veya kütüphanesine bu konu hakkında bakabilirsiniz. Kısa süreli olacak olan bu etkinlikte aşağıda adı yazan oyunlar dağıtılacak ve aynı zamanda bu oyunlar için oluşturulan DLC’lere de oyun severler ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek. Peki neden bu isim?

[ads2]

”Make War, No Love” ne demek? Bu ingilizce olan etkinlik adının Türkçe karşılığı tam olarak; ”Savaş yap, sevişme”. Belki de 14 şubattan dolayı böyle bir isim seçilmiştir hatta bundan sonraki senelerde yine aynı bugün olduğu gibi etkinlikler yapılabilir. Toplamda 56 ₺ değerinde olan bu oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olmak istiyorsanız Steam’ın mağazasına veya Steam’ın kütüphanesine göz atabilirsiniz. Steam’ın son zamanlarda yaptığı indirimler ve böyle etkinlikler sayesinde oyuncular orjinal oyun satın almaya çağrılıyor çünkü piyasada bulunan torrent oyunlar çok fazla ve bir çok oyuncu torrent oyun indirerek sadece single player modunda oynamak zorunda kalıyor.

Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! steam ücretsiz oyun Steam Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! Ads  z 1024x435

                                  Steam Ücretsiz Oyun Yayınladığı Sayfanın Ekran Görüntüsü

[ads2]

Steam ücretsiz oyun rotasyonu her ay değişmekteydi. Ancak steam son zamanlarda büyük bir değişikliğe giderek, steam ücretsiz oyun etkinliğinin haricinde, steam büyük indirimler ile kullanıcılara oyun sunmaya başladı.

En son ve en iyi steam oyun indirimi tabii ki CS GO. Oyun dünya çapında popülerliği kesinlikle tartışılmaz. Steam geçtiğimiz hafta başlatığı indirim ile oyun fiyatı 6 TL olarak değişti. Enpara kullanıcıları Steam ile yaptıkları harcamalarda %50‘sini iade ediyordu. Bu oyunu enpara ile alan arkadaşlar oyunu 3TL’ye almış oldular.