Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Snapchat Kullanılmayan Özelliklerine Veda Ediyor!

İnternet 9 Eylül, 23:17'de eklendi 1132 Görüntülenme

Sosyal medya platformları arasındaki rekabet son zamanlarda arttı diyebiliriz. Bunun örneklerini sıkça görmeye başladık ve şirketlerden gelen yenilik haberlerine bazen yetişemiyoruz. Özellikle en bilinenler arasında sayabileceğimiz Facebook, Instagram ve Snapchat yakın tarihte duyurdukları yeniliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmaya çalışıyor.
Bu anlamda Snapchat sahip olduğu ilginç tasarımı ve özellikleri ile sosyal medyayı yakından takip edenlerin ilgisini çekmiş, kısa sürede başarı merdivenlerini tırmanmıştı.

Hal böyle olunca diğer platformlarda harekete geçmiş, çeşitli tanıtımlarla kendilerini geliştirdiklerini göstermişlerdi. Bunun son örnekleri Instagram hikayeler ve zoom özelliği ile Facebook’un videoları odağına alması olabilir.
Ancak Snapchat bu defa farklı bir haberle gündemde. Bünyesinde barındırdığı bazı özellikleri kaldırmaya karar veren platformun hamleleri merakla bekleniyor. Zira rakiplerinin birbiri ardına paylaştığı yenilikler Snapchat’in vereceği karşılığı beklememize neden olmuştu.

snapchat-yeni-ozellik snapchat kullanılmayan Özelliklerine veda ediyor! Snapchat Kullanılmayan Özelliklerine Veda Ediyor! snapchat yeni ozellik 1024x576Snapchat’in sahip olduğu özellikler arasında Yerel Hikayeler bulunuyor. Bu bölümün amacı kullanıcılara bulundukları bölgede yaşanan etkinlik ve aktiviteler ile ilgili görüntüler sunmaktı. Snapchat, farklı fotoğraf ve videoları kullanıcılarla buluşturan ve şehir tanıtımlarında kullandığı özelliğinden vazgeçmiş görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir açıklama Yerel Hikâyeler bölümünün Snapchat’e veda ettiğini gösterdi. Şirket New York’ta bulunan bölüm çalışanlarına teşekkür etti. Peki, Snapchat sahip olduğu bu özellikten neden vazgeçti?
Kullanıcıların Snapchat’te tercih ettiği uygulamalar arasında Yerel Hikayeler kısmı az bir yer kaplıyordu. Fazla kullanılmadığı için özelliğin kaldırılmasına karar veren şirketin bu anlamda birkaç kişiyi de işten çıkardığı söyleniyor.
Sosyal medya platformları her geçen gün büyürken, kendilerini geliştirmek adına çeşitli hamlelerde bulunuyorlar. Snapchat’in ise sahip olduğu popülerliği korumak adına yeni bir şeyler yapması bekleniyor. Halihazırda geliri oldukça yüksek olan şirketin gelecek adına ne tür projelere imza atacağı merak konusu.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download huawei firmware
Download Nulled WordPress Themes
online free course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...