Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

silinen dosyaları geri getirme programı Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı permanently delete text messages your iphone

Merhaba arkadaşlar, en önemli konulardan birine değinmekteyim, Silinen dosyaları geri getirme programı hakkında bilgi ve tecrübelerimizi paylaşacağız. Silinen video, resim, müzik, rar, oyun, zip, word, excel, ppoint v.b tüm uzantıları geri getirebilirsiniz. Ancak tabii ki her geri gelmenin de sınırı vardır. Taze dosyarınızı geri getirmek hem daha kolay hem de daha hatasız şekilde geri kurtarılacaktır.

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı silinen dosyaları geri getirme programı Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı silinen dosyalari geri getirme EFB9 005C EC48

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Şimdi sizlere bu şuradan şöyle olur şunun tarihi bu gibisinden bahsetmeyeceğim, yok efendim dosyalar nasıl geri geliyor, gibi tartışmalara girmeye gerek yok. Daha nelerin nasıl yapıldığı tam olarak bilinmezken bunlarla uğraşmaya  hiç gerek yok.

Bir çok silinen dosyları geri getirme programı piyasada mevcut ama burada size kaliteli olan ve kullanmanızı isteyeceğim programlardan bahsedeceğim. Silinen dosyaları geri getirme programı çok gelişmiş ve hatasız dosya getirebilmeli.

 

Öncelikli tavsiye edeceğim silinen dosyları geri getirme programı

[ads2]

-Active File Recovery

-Recovery My Files

-Recuva

Bu programlar gerçekten kaliteli ve işi hakkı ile yapan programlar. Bu programlarda ister hard disk içerisinden isterseniz, flash disk, hafıza kartı ya da telefon hafızanızdan dosyalar kurtarabilme imkanı sunmaktadır.

[ads1]

Ancak bu programların deneme sürümlerini indirmenizin size bir faydası olmayacaktır. Mümkün olduğu kadar lisanslı program olarak kullanınız. Silinen dosyları geri getirme programları deneme sürümü olduğu müddetçe hiçbiri verimli olmayacak ve size çok kısıtlı imkanlar sunacaktır. Atıyorum 4 dosyadan sonrasını kurtarmayacak ya da gün verecektir. Bunlarla uğraşmamak için ufak bir google araştırmasında lisanslı olarak bulabilirsiniz. Silinen dosyaları geri getirme programı umarım derdinize derman olacaktır. Silinen dosyaları geri getirme programı çok olduğundan dolayı bunlar sadece benim bizzat denediğim ve kullandığım tavsiye edebileceğim programlar, eğer size daha farklı programlar lazım ise google’de silinen dosyaları geri getirme programı diye tekrar arama yapmanızı öneririm. Şu program nasıl gibisinden soruları lütfen sormayınız. Benim tavsiyelerim şimdilik yalnızca bunlardır.

[ads1]

Selametle..