Samsung’dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor!

Samsung'dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor! Samsung’dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor! samsungpaylede1

Güney Kore’nin teknoloji alanındaki başarılı isimlerinden biri olan Samsung yeni bir haberle daha gündemde. Mobil ödeme sistemi olarak Samsung Pay Mini’yi geliştiren şirket, haziran ayından itibaren bu uygulamayı Android ve iOS kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Gelen haberler Samsung’un mobil ödeme sistemi olarak geliştirdiği uygulamasını yakın zamanda piyasa ile buluşturacağı yönünde. Böylelikle Android ve iOS kullanıcıları yeni bir uygulamayla daha tanışmış olacak.

Haziran ayında platformlarda yerini alacak olan uygulama sayesinde online olarak ödeme hususunda kişilere kolaylık sağlanmış olacak.

Halihazırda şirketin mobil ödeme alanında Samsung Pay adlı bir uygulaması bulunuyor ancak Slash Gear’da yayınlanan haberde ikisi arasında farklılıklar olacağı belirtildi.

Samsung'dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor! Samsung'dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor! Samsung’dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor! 8378059 samsung pay for verizons galaxy s7 is now 31b15331 m

Samsung’dan Yeni Mobil Ödeme Sistemi Geliyor!

Şirketin ödeme konusunda alternatifler sunacağı Samsung Pay Mini’de önceki sürüme ait bazı özelliklerin olmaması bekleniyor. Bunlardan biri Samsung Pay Mini ile en azından bir süre için yalnızca müşteriler ödeme kartı ile alışveriş yapabilecek.

Uygulama ile ilgili ilginç ayrıntılardan birisi de içinde bulunan destekleyici şirketler oldu. Güney Kore’deki Hana Card, Lotte Card gibi şirketlerin Samsung Pay Mini ile hizmet vermesi kararlaştırıldı.

Bir süre önce geliştirilen şirketin Samsung Pay adlı uygulaması perakende mağazalarında yeni yeni kullanılmaya başlandı. Ardından geliştirilen mobil sürümünün başlangıçta beklentilerin altında kalmasının normal karşılanması gerektiği, gelecekte arzu edilen özelliklerin uygulamaya ekleneceği belirtildi.

[ads1]Gelen haberlerde Samsung Pay kullanıcılarına yönelik bir detay daha bulunuyor. Samsung Pay Mini’yi tercih edenler indirim konusunda daha iyi seçeneklere kavuşacaklar.

Şirket yeni uygulaması Samsung Pay Mini’yi haziran ayında Android ve iOS platformlarında kullanıcıların beğenisine sunacak.

Bazı özelliklerin henüz eklenmemesinin yanında uygulamanın parmak izi doğrulama ve parmak izi şifreleme gibi çözümlere sahip olacağı da konuşulanlar arasında.