Samsung Üst Seviye Ekran Teknolojisini Tanıttı!

samsung Üst seviye ekran teknolojisini tanıttı! Samsung Üst Seviye Ekran Teknolojisini Tanıttı! dev sirket amiral gemisi nin uretimini durdurdu x 8843234 33

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’dan yepyeni bir hamle geldi. Dünyanın ilk Tizen OS ile çalışan üst seviye ekranlarını üretmeyi başaran şirket yeni cihazlarını tanıttı.

Samsung P-Serisi herkesin merakla beklediği ekran teknolojileri arasında yer alıyordu. Özellikle büyük şirketlerin aradığı özelliklere sahip olması beklenen cihazlar sonunda Samsung tarafından tanıtıldı. Bu anlamda atılan en önemli adım ise ekranların Tizen OS ile birleşerek daha güçlü hale gelmesi oldu.

Güney Koreli şirketin geliştirdiği P-Serisi ekranların özellikleri arasında 4. nesil Samsung SMART Signage Platform’un ilk isimlerinden biri olması yer alıyor. Ayrıca performansı ve fonksiyonel yapısıyla da dikkat çekiyor. Tizen OS ile güçlendirilen P-Serisi ekranların PHF (700nit parlaklık) ve PMF modelleri de bulunuyor.

adsiz samsung Üst seviye ekran teknolojisini tanıttı! Samsung Üst Seviye Ekran Teknolojisini Tanıttı! ads  z 4 300x169

Samsung ekran teknolojisinde alanının en güçlü isimleri arasında gösteriliyor. Üretmiş olduğu cihazlar ile olumlu yorumlar alan şirketin son olarak Tizen OS ve SSSP ile birlikte sunacağı P-Serisi ekranları tanıtması ilgi çekti. Ekranların diğer modellere nazaran daha hızlı olacağı ve yönetim araçları sayesinde şirketlerin tüketicilerle buluşmasını kolaylaştıracağı söyleniyor.

Samsung’un tanıtımını yaptığı ekranlardan biri olan PHF modellerinin 43, 49, 55 inç; PMF modellerinin de 32, 43, 49 ile 55 inçlik çeşitleriyle sunulması bekleniyor. Ekranların sahip olduğu özellikler sayesinde tepkilerinin daha iyi olacağı ve içeriklerin sorunsuz bir şekilde oynatılması ile 7 gün 24 saat süresince çalışabilecekleri vurgulanıyor. Güney Kore merkezli şirketin ekran modelleri sahip oldukları IPX5 sertifikası ile de toza ve kire karşı dayanıklı bir şekilde kullanıcılara sunulacak.

Merakla beklenen ve Tizen OS ile birleşerek güçlenen Samsung P-Serisi ekran modellerinin çıkış tarihi ve fiyatına yönelik henüz net bir bilgi bulunmuyor ancak yakın bir tarihte bu konunun da şirket tarafından yapılacak bir açıklamayla netliğe kavuşması bekleniyor.