Samsung Gear S2, S3 ve Fit2 iOS İle Uyumlu Hale Geldi!

Samsung Gear S2, S3 ve Fit2 iOS İle Uyumlu Hale Geldi! Samsung Gear S2, S3 ve Fit2 iOS İle Uyumlu Hale Geldi! Gear S2 Sport Circular Interface Wht 7 SM R7200ZWAXAR

iOS kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. Samsung tarafından üretilen Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 bundan böyle iOS’a da dahil olacak. Detaylar haberimizde.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung iOS kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir duyuru yaptı. Şirket duyurusunda Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit cihazlarının bundan sonraki süreçte iOS işletim sistemi ile uyumlu şekilde çalışacağı yer aldı. Yani Gear S2, Gear S3 sahibi olanlar Samsung Gear S uygulamasını, Gear Fit2 kullananlar ise Samsung Gear Fit uygulamasını iOS cihazlarına App Store üzerinden indirebilecekler.

Cihazlara uygun uygulamayı indirdikten sonra yönlendirmeler eşliğinde Samsung giyilebilir cihazların eşleştirme işlemi tamamlanabilecek.

Samsung’un geliştirerek piyasaya sürdüğü cihazların özellikleri ise şu şekilde:

Gear S3 şık bir tasarıma sahip ve aynı zamanda IP68 su ve toz geçirmezlik özelliği ile satışa sunuluyor. Dahili GPS, yükseklikölçer, barometre ve hızölçer uygulamaları ise cihazın diğer özellikleri arasında yer alıyor. Kullanıcıların bu cihaz sayesinde gittikleri mesafeyi, koşma hızını, yakılan kalori miktarını ve kalp atış hızını izlemeleri mümkün olacak.

Samsung Gear S2, S3 ve Fit2 iOS İle Uyumlu Hale Geldi! Samsung Gear S2, S3 ve Fit2 iOS İle Uyumlu Hale Geldi! buy now banner gear s3

Hem Samsung Gear S2 hem de Gear S3’te bulunan mesajlaşma ve arama özelliklerine iOS kurulu cihazlar üzerinden erişme imkanı olacak. Ayrıca mesaj ve gelen arama bildirimleri de anında takip edilebilecek. Gear S2 ile Gear S3 kullanıcıları için Fitness aktivitelerini izleme şansı da sunuluyor. Böylelikle S Health’a erişilerek veriler yönetilebilecek.

Gear Fit2 kullanıcıları uyumlu bir iOS cihazı ile birlikte yürüyüş ve bisiklet sürme gibi aktiviteleri görüntüleme imkanına sahip olacaklar. Bunların yanı sıra kalp atış hızı gibi tüm sağlık verilerinin Gear cihazlar yardımıyla saklanacak.

Samsung’un yaptığı duyuru ile bundan sonra iOS kullanıcıları için şirketin giyilebilir cihazlarını kullanma imkanı oluştu.

 

Kaynak:mediatrend.com.tr