Samsung “Galaxy A ve J Serisi” İle Başarılı Olacağından Emin!

Samsung "Galaxy A ve J Serisi" İle Başarılı Olacağından Emin! Samsung “Galaxy A ve J Serisi” İle Başarılı Olacağından Emin! Samsung Galaxy J 536

Güney Koreli teknoloji ve telefon üreticisi şirket Samsung Galaxy A ile Galaxy J serisinin yüzünü güldüreceğini düşünüyor. Şirketin hedef olarak belirlediği satış rakamlarına dair detaylar haberimizde.

Samsung üzerinde çalıştığı yeni telefon modellerinin yanı sıra piyasaya sürdüğü cihazların durumunu da dikkatle takip ediyor. Bu yıl içerisinde hem Galaxy A hem de Galaxy J serisine yönelik umutlu bekleyişini sürdüren Samsung’un hedeflerine ulaşıp ulaşamayacağı merak ediliyor.

Güney Koreli şirket 18 nisan itibariyle yeni amiral gemisini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy S8 için çalışmalarını sürdüren Samsung tedarikçilerine 60 milyon parça siparişi verdi.

Bir süre önce şirketi zor durumda bırakan Note 7 sorunlarının ardından projelere odaklanan Samsung, Galaxy S8 ile iddialı bir geri dönüş yapmanın hazırlığı içerisinde. Ancak bu durum şirketin diğer cihazlarına verdiği önemi azaltmıyor zira orta seviye akıllı telefon segmentinde yaşanan gelişmeler dikkatle takip ediliyor.

Samsung "Galaxy A ve J Serisi" İle Başarılı Olacağından Emin! Samsung “Galaxy A ve J Serisi” İle Başarılı Olacağından Emin! Samsung Galaxy J 635

Güney Koreli kaynaklardan gelen raporlarda Samsung’un Galaxy A ve Galaxy J serisine yönelik yüksek satış rakamlarına ulaşmayı beklediği yer aldı.

Galaxy J serisi Hindistan ve Güney Amerika pazarlarında Samsung’un başarı yakalamasını sağlıyor. İstikrarın devam etmesini bekleyen Samsung 2017 yılında Galaxy A serisinin 20 milyon satış rakamına ulaşacağını tahmin ediyor. Samsung Galaxy J serisi için hedef ise yaklaşık 100 milyon adet şeklinde belirtiliyor.[ads1]

Güney Kore’nin önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, Galaxy S8 ile iyi bir geri dönüş gerçekleştirmeyi umarken belirlediği 60 milyonluk hedefi içinde kararlı görünüyor. Aynı zamanda Galaxy J ve Galaxy A serilerinin de tahmin edilen satış rakamlarına ulaşacağı düşünülüyor.

Son olarak belirtmemiz gerekirse bu rakamlar şirketin tahminlerinden ibaret. 2017 model Galaxy A serisi henüz satışa çıkarılmadı. Dolayısıyla kullanıcıların ne tepki vereceği ve satışların nasıl gideceği bilinmiyor. Kesin veriler ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak.

[ads2]

Kaynak:Shiftdelete.net