Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Samsung Galaxy S7’nin Bataryası Ne Kadar Dayanıyor?

Mobil 9 Şubat, 21:56'de eklendi 1230 Görüntülenme

Son zamanlarda hakkında fazlasıyla konuşulan Samsung Galaxy S7 hakkında yeni bir bilgi geldi ve bataryası hakkında bir kaç öngörü paylaşıldı. Sizlere bu yazımızda Samsung Galaxy S7’nin bataryasının ne kadar dayandığı konusunda bir kaç bilgi paylaşacağız!

Samsung Galaxy S7’nin Bataryası Ne Kadar Dayanıyor?

Bilindiği üzere Apple ile Samsung arasında kıyasıya bir yarış var ve 2 markada çıkaracak olduğu yeni akıllı telefonlar için her gün bilgi paylaşıyor fakat twitter’da gelişen bir olay sonrasında kullanıcı Samsung Galaxy S7’nin bataryası hakkında bir kaç bilgi verdi. Sürekli olarak böyle şeyler paylaşan kullanıcının Samsung Galaxy S7 bataryası hakkında attığı iddia fazlasıyla ortalığı karıştırdı ve işte sizlere o bilgiler!

Samsung’un yeni çıkaracak olduğu ve amiral gemisi olan Samsung Galaxy S7 hakkında sürekli olarak birileri tarafından birşeyler söyleniyor ve her geçen gün bu söylentilerin arasına yeni bir bilgi daha ekleniyor. Bu seferki bilgi bir o kadar ilginç ve bir o kadarda Samsung kullanıcılarını sevindirecek türde!

Samsung Galaxy S7′nin ortalama olarak bataryası 2 gün boyunca gidiyor. Evet, güç modu açık olmadığı halde 2 gün boyunca bataryası dayanabilen Samsung Galaxy S7‘nin ekran parlaklığı %75 civarında, hücresel verisi ise açık durumdaydı ve sonuç olarak bu tür bir sonuç alındı. Şimdi tüm gözler Samsung’a çevrilerek bu telefonun çıkarılması bekleniyor. Tahmini olarak bu telefonun çıkarılacağı tarih ise Mart aylarında gibi gözüküyor.

 

Samsung Galaxy S7'nin Bataryası Ne Kadar Dayanıyor? Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7’nin Bataryası Ne Kadar Dayanıyor? galaxy s7 300x171

Samsung Galaxy S7 Fotoğrafı

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download intex firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...