Samsung Galaxy Alpha Ağustos’ta Merhaba Diyor

Samsung Galaxy Alpha samsung galaxy alpha Samsung Galaxy Alpha Ağustos’ta Merhaba Diyor galaxy samsung 644x362

Samsung Galaxy Alpha geliyor, her zamanki gibi yine durdulamıyor…

Geçtiğimiz günlerde Samsung S5’den daha üstün performansa sahip olacağını bildirdiği ve ismininde Galaxy S5 Premium olacağı iddiası ortaya atılmıştı. Herkes merakla bekler iken yeni bir haber daha yerini aldı. Samsung bir süpriz yaparak yeni kod ismi ile bir telefon piyasaya süreceğe benziyor.

 

Kore Medyasından alınan bu bilgiye göre Samsung Galaxy Alpha, İphone 6’dan önce Ağustos ayında tanıtılacak. Görünüşe göre Samsung artık Note İle S serisini bir yerden sonra birleştirmeye karar vermiş gibi görünüyor. Bu ayrımı ortadan kaldırarak Alpha kod isimli sürümde devam edebileceği düşünülmekte. O kadar çok telefonu olmasına rağmen yeni bir telefon daha tanıtmak ne kadar mantıklı
orası tartışılır. Ancak Galaxy Alpha sağlam bir telefon olacağa benziyor.

 

Samsung Galaxy Alpha samsung galaxy alpha Samsung Galaxy Alpha Ağustos’ta Merhaba Diyor 2014071416334288372 300x168

Samsung Galaxy Alpha

Tüm Samsung modelleri haricinde, Samsung Galaxy Alpha‘nın metal kasa olabileceği haberleri de gündemde. Eğer ki Galaxy Alpha serisinde bu gelişme yapılırsa Samsung rakipleri, HTC, LG ve İphone arasında sağlamlık konusunda yarışabilecek. Samsung kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biriside bu sayede ortadan kalkmış olacak.

Tüm bu gelişmelerin sonunda okurlardan sanki donma sorununa çözüm buldunuz mu ? sorusu kulaklarımıza geliyor gibi. Malesef bu konu hakkında henüz bir bilgi yok ancak bizlerinde umudu çözüm bulmaları yönündedir.

 

Galaxy Alpha teknik özellikleri olarak net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak geçmiş tecrübelerimiz ve Samsung firmasının geliştirme yönergesine göre tahminlerde bulunduğumuzda. Ram miktarı ve hafıza miktarı artırabilir. Rakiplere yol vermemek için renk seçenekleri belki çıkarabilir. Metal kasaya sahip olacak. İşlemci ve Grafik kartına dokunulmaz. Kamera özellikler ise yine aynı kalacaktır. Geçmiş tecrübelerimiz bizlere bunlar söyletmektedir. Ancak Note ve S serisini gerçekten birleştirmeyi düşünürse o zaman köklü değişiklikler yapabilir.