Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği

Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği reeder a7s metal kasa telefon Özelliği Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği bd0bf52feb91ca28010849a7c55a5ba3

Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği ülkemizde satılan Reeder marka tabletlerde malesef kullanılabilir değil. Neden firmalar tarafından böyle bir tutum söz konusu oluyor hala anlamış değiliz. Ancak tahminler vergilerinin daha yüksek olduğu yönde.

Neyse sıkıntı etmeye gerek yok Türk için imkansız sadece zaman alır. Siz tableti aldıktan sonra aşağıda vereceğim yazılımı yüklemeniz halinde tabletinizin telefon özelliği tamamen aktif olacak ve  sıkıntısız kullanabileceksiniz. Reeder A7s eski sürümü için daha önce bir rom dosyası paylaşmıştık ve gördük ki bu rom dosyası yeni sürüm için kullanılamıyor ve hata veriyor. Bu sıkıntıyı farketmemizi sağlayan Davut adlı üyemize teşekkür ediyoruz.

Reeder A7S IPS diye geçiyor yeni model yani metal kasa tabletler. Eski reeder a7is için telefon özelliği olan rom paylaşmıştık.

Şimdi ki rom (Reeder A7S IPS) Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği olan yazılımdır.

Yükleme Talimatı,

1.) Tablet şarjının %75’ten fazla olması gerekmektedir.

2) Aşağıda verdiğimiz SP Flash Tool adlı programı indiriniz ve açınız

3) Tabletinizin Driver dosyasını indiriniz ve kurunuz. Link verildi.

4) İndirmiş olduğunuz yazılım dosyasını rar’dan çıkarınız.

5) Resimli olarak aşağıda gösterdiğim Scatter-Loading’e basın ve rar’dan çıkarmış olduğunuz yazılım dosyası içerisinde yer alan MT6582_Android_scatter.txt adlı dosyası seçin  ve Download butonuna basınız.

6) Tabletinizi usb kablosu ile bilgisayara bağlayınız. Power (Açma Kapama) tuşunun altındaki “Reset” tuşuna toplu iğne yardımı ile bir kez basınız.

[adsx]
7) Yazılım yükleme işlemi başlayacak ve ortalama 10 dakikalık bir zaman almaktadır. Yükleme esnasında tabletin bilgisayar ile olan bağlantısını koparmamaya dikkat ediniz. Yükleme tamamlandıktan sonra tabletinizi Power (Açma) tuşu yardımıyla açınız ve tabletinizi kullanmaya başlayınız.

Verdiğim adımları doğru yaptığınız sürece hiçbir şekilde sıkıntı almayacaksınız. Denedim ve kesinlikle çalışmaktadır.

 

 

Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği reeder a7s metal kasa telefon Özelliği Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği 62E498E91C6385373390E675A0637C6C 1024x667

Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği ilk adım

[adsx]
Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği reeder a7s metal kasa telefon Özelliği Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği 5E0C4723923E66B9CFB63A4B76D0C06D 1024x673

Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği

Adımlar tamamen uygulandı ve artık Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği aktif hale geldi.
Selametle…

Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği Açmak İçin Gerekli Dosyalar

[box type=”download” ]Driver Dosyasını İndir[/box]

 

[box type=”download” ]SP Flash Tool Yazılım Yükleme Programı İndir[/box]

[ads2]

[box type=”download” ]Reeder A7S Metal Kasa Telefon Özelliği Olan ROM (Yazılım) İndir[/box]

[ads2]

[box type=”warning” ]Rar Şifresi: bilgedefteri.net ‘ dur.[/box]