Reeder A7is Metal Telefon Özelliği Yeni Rom

İntel Reeder A7is Metal Telefon Özelliği Açma reeder a7is metal telefon Özelliği yeni rom Reeder A7is Metal Telefon Özelliği Yeni Rom a7is metal 1

Reeder A7is Metal Telefon Özelliği Yeni Rom

Daha önceki makalelerimde, birçok reeder tablet romları paylaştım. Ancak bu reeder a7is serisinden çok çektim. Eminim en az benim kadar ziyaretçilerde büyük sıkıntılar yaşamıştır.

Reeder öyle lanet bir tablet serisi üretmiş ki. A7is modelinin birçok serisi var. Metal olan modelleri arasında daha farklı bir seriye gidilmiş. Son zamanda ziyaretçilerden çok fazla istek ve şikayet aldım. Önceki paylaştığım romlar seri sayısı fazla olduğu için tabletlerin bir kısmını desteklemedi.

Ancak a7is Metal serisi için yeni romlar hazırladım. 3 yeni rom mevcut şekilde sizlerle paylaşıyorum. Rom (yazılım) nasıl yüklenir derseniz daha önceki konuda anlattım. Yazılım Nasıl Yüklenir Anlatımı İçin Tıklayın

Anlatım yaptığım konu linkini verdiğime göre anlatım olayını geçiyoruz. Şimdi bu a7is metal modeli birçok farklı seriden oluşuyor dedim. O yüzden vermiş olduğum tüm romları denemeniz lazım. Elinizde mevcut olan tablet hangi seri ise illaki bu romlardan birisi tutacaktır. Tutma ihtimali %99 diyorum.

Zaten boyutları 450 – 500mb arası bir şey hepsini indirmeniz çok bir zamanınızı almaz. Eğer ki A7is Telefon Özelliğini açmak istiyorsanız denemeye ve uğraşmaya değer. O kadar çok istek geldi ki gerek yorum gerek ise arkadaşlar mail gönderdiler. Bu kadar çok istek üzerine inanın bende çok uğraştım. 4 gün boyunca sürekli rom denedim ondan aldım ona kopyaladım uğraştım yabancı forum sitelerini vs. dolaştım ama sonunda başardığıma inanıyorum.

İşte Romlar

[box type=”download” ]1. YAZILIM İNDİRMEK İÇİN TIKLA

2. YAZILIM İNDİRMEK İÇİN TIKLA

3. YAZILIM İNDİRMEK İÇİN TIKLA[/box]

Her zaman kaliteli bilgiye ulaşmak için Üye Olun.

Selametle…