En İyi Casus Reklam Virüsü Temizleme

Bilgisayar CD’yi Okumuyor Sorununa Çözüm

Ubuntu ‘’.deb’’ Uzantılı Dosyalar Yükleme Sorunu

Windows 10 Misafir Girişi Yetki Sorunları

Reeder A7is Metal Telefon Özelliği Yeni Rom

Tablet 23 Haziran 2016
9506 Okundu

Reeder A7is Metal Telefon Özelliği Yeni Rom

Daha önceki makalelerimde, birçok reeder tablet romları paylaştım. Ancak bu reeder a7is serisinden çok çektim. Eminim en az benim kadar ziyaretçilerde büyük sıkıntılar yaşamıştır.

Reeder öyle lanet bir tablet serisi üretmiş ki. A7is modelinin birçok serisi var. Metal olan modelleri arasında daha farklı bir seriye gidilmiş. Son zamanda ziyaretçilerden çok fazla istek ve şikayet aldım. Önceki paylaştığım romlar seri sayısı fazla olduğu için tabletlerin bir kısmını desteklemedi.

Ancak a7is Metal serisi için yeni romlar hazırladım. 3 yeni rom mevcut şekilde sizlerle paylaşıyorum. Rom (yazılım) nasıl yüklenir derseniz daha önceki konuda anlattım. Yazılım Nasıl Yüklenir Anlatımı İçin Tıklayın

Anlatım yaptığım konu linkini verdiğime göre anlatım olayını geçiyoruz. Şimdi bu a7is metal modeli birçok farklı seriden oluşuyor dedim. O yüzden vermiş olduğum tüm romları denemeniz lazım. Elinizde mevcut olan tablet hangi seri ise illaki bu romlardan birisi tutacaktır. Tutma ihtimali %99 diyorum.

Zaten boyutları 450 – 500mb arası bir şey hepsini indirmeniz çok bir zamanınızı almaz. Eğer ki A7is Telefon Özelliğini açmak istiyorsanız denemeye ve uğraşmaya değer. O kadar çok istek geldi ki gerek yorum gerek ise arkadaşlar mail gönderdiler. Bu kadar çok istek üzerine inanın bende çok uğraştım. 4 gün boyunca sürekli rom denedim ondan aldım ona kopyaladım uğraştım yabancı forum sitelerini vs. dolaştım ama sonunda başardığıma inanıyorum.

İşte Romlar

Her zaman kaliteli bilgiye ulaşmak için Üye Olun.

Selametle…

 

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

E-Ticaret Uzmanı

Benzer İçerikler

iPad Açılmıyor Sorunu

Tablet Recovery Mod Problemi

Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da109 sorgu var. 0,904 saniyede yüklendi.