Panasonic Yeni Projektörü İle Sahnede!

Panasonic Yeni Projektörü İle Sahnede! ekran resmi 2017 01 08 10 54 55

Teknoloji alanında yer alan onlarca yüzlerce şirketin sunmuş olduğu ürünler en azından bir dönem için denenmiş oluyorlar. Yani şirketler önce bir nabız yoklaması yapıyorlar daha sonrasında ürünlerin raflarda yerini almasını sağlıyorlar. Elbette bunun için en uygun yerlerden birisi fuarlar oluyor. Çok sayıda şirket yeni cihazlarını ya da güncellemelerini bu fuarlar eşliğinde görücüye çıkarıyorlar. Japonya merkezli teknoloji şirketi Panasonic’te Amerika Birleşik Devletlerinde başlatılan bir tüketici elektroniği fuarında geliştirdiği projektörü tanıttı. Hem tasarımı hem de özellikleri ile projektör ilgi çekmeyi başardı.

Özellikle robot teknolojileri alanında üzerinde çalışılan projeler bulunuyor. Hayatı kolaylaştırmak adına şirketler tarafından sunulan bu tür cihazlara bir yenisi de Panasonic tarafından eklenecek gibi görünüyor. Panasonic markasını taşıyan projektör için henüz bir isim bulunmadı. Tasarımı ilk bakışta ilginç gelse de dikkat çektiği muhakkak. Şirket yalnızca tasarıma değil teknoloji kısmına da önem verdiğini belli ediyor zira sahip olduğu özellikler bunu gösteriyor.

Peki, Panasonic projektör neleri vaat ediyor?

Panasonic Yeni Projektörü İle Sahnede! Robot Projekt  r CES 2017 Bili  im ve Teknik 2

Komut noktasında gelişmiş özelliklere sahip olan projektör cihazı, aldığı komutların doğrultusunda görüntüyü yansıtmayı başarıyor. Bununla beraber yanıt veriyor ki çocuksu bir ses tonuna sahip. Dikkat çeken tarafı ise bazı konularla ilgili farklı hareketler yapabiliyor olması.

Panasonic teknoloji alanında bir yere sahip olan önemli şirketlerden bir tanesi. robotik mühendislik alanında da öne çıkmayı başaran şirketin yeni projektörü hakkında neler yapacağı henüz belli değil. Zira pazarlama konusu halen netlik kazanmadı.

Piyasa için geliştirilen ürünün ne tepki alacağına bakılacağı, bunun sonucunda da satışa sunulup sunulmayacağının kesinlik kazanması bekleniyor. Farklı bir tasarıma ve özelliklere sahip projektör şimdilik Panasonic imzası taşıyor ancak ileride bunun gibi ilginç tasarımlar ortaya çıkabilir. İşte o zaman alınacak geri bildirimlerin ne olacağı şimdiden merak konusu.