Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Nintendo Akıllı Telefonlar İle İlgili Ne Düşünüyor?

Oyun 11 Temmuz, 12:34'de eklendi 40570 Görüntülenme

Nintendo cephesinden akıllı telefon sahipleri için yeni kararların haberleri geliyor. Çevre birimleri anlamında yenilikler getirmeye hazırlanan şirket düzenlenen 76.Yıl Genel Hissedarlar Toplantısının ardından geleceğe yönelik adımlarını netleştiriyor.
Şirketin önemli kararların arefesinde olduğu söylenirken bunlardan birinin akıllı telefonlara yönelik olduğuna dair iddialar gündemde.
Konuyla ilgili açıklama yapan Nintendo Eğlence ve Planlama ve Geliştirme Bölümü Genel Müdürü Shinya Takahashi, içinde bulundukları durumu değerlendirerek piyasada var olan ancak kendilerinin yeni bir çözüm ile üretmeyi planladıkları fiziksel kontrolörlerden bahsetti. Bu anlamda yeni projeler geliştirmeyi düşündüklerini belirten Takahashi, akıllı cihazlarda kullanılan uygulamalarda fiziksel kumanda bulunmadan da oyunlara katılımın gerçekleşmesi üzerine düşüncelerinin olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda yaş grubuna dair bir ayrımın olmayacağının da altını çizdi.

1454490293-nintendo-miitomo-smartphone Nintendo Akıllı Telefonlar İle İlgili Ne Düşünüyor? Nintendo Akıllı Telefonlar İle İlgili Ne Düşünüyor? 1454490293 nintendo miitomo smartphone 2 1024x576

Nintendo, Miitomo adlı oyunu bir süre önce mobil platformlarda kullanılmak üzere piyasaya sürmüştü ancak beklediği ilgiyi görememişti. Yapılan haberlere bakacak olursak, durumu iyileştirmek isteyen şirket yönetimi beş yeni mobil oyun üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ve yakın zamanda bunları tanıtmayı düşünüyor. Oyun severlerin heyecanla beklediği yeni oyun konsolu ise merak edilenlerin başında geliyor.
Şirket satış rakamlarına yönelik koyduğu hedef ile beklentilerin yükselmesine de neden oluyor zira şu ana dek sattığı oyun konsollarının sayısı 12.8 milyon iken ulaşılmak istenen rakam tam 100 milyon. Hal böyle olunca çıkacak ürünlere dair düşünceler de değişiyor.


Günümüze dek yaşanan olumlu ya da olumsuz tüm sonuçları değerlendirme sürecine ekleyen Nintendo, yayın politikaları ile ilgili değişiminde sinyallerini vermeye başladı. Kulislerde konuşulan konular arasında akıllı telefon aksesuarlarına yönelik çözümler üreterek piyasada varlıklarını devam ettirmek yer alıyor. Şirket politikaları kapsamında gelecek süreçte oyun konsolu, çevre birimleri ya da mobil oyunlar alanında ne gibi değişikliklerin yaşanacağını bekleyip göreceğiz.
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...