Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple’a Meydan Okuyor!

Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple'a Meydan Okuyor! Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple’a Meydan Okuyor! 402617 surface pro 41

Microsoft’tan kullanıcıların ilgisini çekecek değişim kampanyası haberi! Apple bilgisayarlar için hazırlanan programda eski Mac’ini getirenler Microsoft’tan 650 dolarlık ödeme alabilecekler.

Ünlü teknoloji firması Microsoft her yıl bir kampanya düzenlemeyi seviyor zira geçtiğimiz senenin dikkat çeken programlarından bir tanesi eski Microsoft Surface’i götürüp yenisini almak üzerine kurulmuştu. Şimdi de benzeri Apple bilgisayarlar için geçerli. Mac sahipleri eski bilgisayarlarını Microsoft’a götürdükleri takdirde 650 doların sahibi olabilecekler.gallery1_2256 Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple'a Meydan Okuyor! Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple’a Meydan Okuyor! gallery1 2256 1024x548

Şirketin kampanyası ise oldukça net. MacBook satın almış olan ancak performansından memnun kalmayan bireylerin bu durumu tersine çevirmeleri mümkün. Microsoft Surface’i denemek için yapmaları gereken tek şey eski MacBook’u getirmek ve 650 dolarlık ödemeyi almak olacak. şirketin duyurusunda kampanya dahilinde 117 adet MacBook yer alıyor.

Kullanıcılar satın almış oldukları MacBook Pro ya da MacBook Air modellerini Microsoft’a götürecek, mevcut durumlarına göre yani hasar görüp görmemelerine bakılarak değerlendirilecek ve Surface Book ile Surface Pro 4 için indirim şansı yakalayacak. Değişim programı sayesinde eski cihaz yerine yepyeni bir Microsoft Surface modeline sahip olabilecek.

surface-book-front-back-100620178-orig-e1444214501350 Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple'a Meydan Okuyor! Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple’a Meydan Okuyor! surface book front back 100620178 orig e1444214501350 1024x545

Elbette değişimin gerçekleşmesi için bazı şartlar bulunuyor. Bunlar arasında getirilen MacBook modelinin hasar görerek çatlamamış olması, klavyesinin çalışması gibi detaylar yer alıyor. Şirketten yapılan açıklama ile MacBook’un şarj aletini de satın aldıklarını özellikle belirtelim.

Microsoft’un kampanyaları Apple’ı zorlayacak mı bilinmez ama halihazırda MacBook değişim programı haricinde kullanıcılara sunulan birde iPad ve iPhone cihazlarının şirket tarafından alınarak yerine yeni Microsoft ürünleri teslim edilmesi seçeneği bulunuyor.

Son olarak eski MacBook’u getir yeni ürünü götür kampanyanın 10 Kasım’a kadar devam edeceğini belirtelim. Değişim programına Amerika’daki Microsoft mağazaları ya da resmi Microsoft web sitesi aracılığı ile erişmek mümkün.

Apple ve Microsoft arasındaki rekabetin hangi boyutlara varacağını ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.