En İyi Casus Reklam Virüsü Temizleme

Bilgisayar CD’yi Okumuyor Sorununa Çözüm

Ubuntu ‘’.deb’’ Uzantılı Dosyalar Yükleme Sorunu

Windows 10 Misafir Girişi Yetki Sorunları

Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple’a Meydan Okuyor!

Pc & Donanım 1 Kasım 2016
1299 Okundu

Microsoft’tan kullanıcıların ilgisini çekecek değişim kampanyası haberi! Apple bilgisayarlar için hazırlanan programda eski Mac’ini getirenler Microsoft’tan 650 dolarlık ödeme alabilecekler.

Ünlü teknoloji firması Microsoft her yıl bir kampanya düzenlemeyi seviyor zira geçtiğimiz senenin dikkat çeken programlarından bir tanesi eski Microsoft Surface’i götürüp yenisini almak üzerine kurulmuştu. Şimdi de benzeri Apple bilgisayarlar için geçerli. Mac sahipleri eski bilgisayarlarını Microsoft’a götürdükleri takdirde 650 doların sahibi olabilecekler.gallery1_2256 Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple'a Meydan Okuyor!

Şirketin kampanyası ise oldukça net. MacBook satın almış olan ancak performansından memnun kalmayan bireylerin bu durumu tersine çevirmeleri mümkün. Microsoft Surface’i denemek için yapmaları gereken tek şey eski MacBook’u getirmek ve 650 dolarlık ödemeyi almak olacak. şirketin duyurusunda kampanya dahilinde 117 adet MacBook yer alıyor.

Kullanıcılar satın almış oldukları MacBook Pro ya da MacBook Air modellerini Microsoft’a götürecek, mevcut durumlarına göre yani hasar görüp görmemelerine bakılarak değerlendirilecek ve Surface Book ile Surface Pro 4 için indirim şansı yakalayacak. Değişim programı sayesinde eski cihaz yerine yepyeni bir Microsoft Surface modeline sahip olabilecek.

surface-book-front-back-100620178-orig-e1444214501350 Microsoft Değişim Kampanyası İle Apple'a Meydan Okuyor!

Elbette değişimin gerçekleşmesi için bazı şartlar bulunuyor. Bunlar arasında getirilen MacBook modelinin hasar görerek çatlamamış olması, klavyesinin çalışması gibi detaylar yer alıyor. Şirketten yapılan açıklama ile MacBook’un şarj aletini de satın aldıklarını özellikle belirtelim.

Microsoft’un kampanyaları Apple’ı zorlayacak mı bilinmez ama halihazırda MacBook değişim programı haricinde kullanıcılara sunulan birde iPad ve iPhone cihazlarının şirket tarafından alınarak yerine yeni Microsoft ürünleri teslim edilmesi seçeneği bulunuyor.

Son olarak eski MacBook’u getir yeni ürünü götür kampanyanın 10 Kasım’a kadar devam edeceğini belirtelim. Değişim programına Amerika’daki Microsoft mağazaları ya da resmi Microsoft web sitesi aracılığı ile erişmek mümkün.

Apple ve Microsoft arasındaki rekabetin hangi boyutlara varacağını ise ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da101 sorgu var. 0,892 saniyede yüklendi.