Logitech Uygun Fiyatlı Oyun Donanımlarını Tanıttı!

logitech uygun fiyatlı oyun donanımlarını tanıttı! Logitech Uygun Fiyatlı Oyun Donanımlarını Tanıttı! Logitech

Logitech son günlerde atağa kalktı. Geride bıraktığımız zaman diliminde sessiz çalışan Mouse modellerini görücüye çıkaran şirketle ilgili yeni konu başlığını uygun fiyatlı oyun donanımları oluşturuyor. Prodigy serisi adı verilen ekipmanların kullanıcıların bütçesini sarsmayacağı söyleniyor.

Oyun severler için bilgisayarların önemi büyüktür. Bin bir zorlukla toplanan ve bir araya getirilen parçalarla oyunlar için en iyi sisteme ulaşılmaya çalışılır. Elbette bu tek başına yeterli değil. Birde seçilen oyunlar için uygun donanımlara sahip olmak gerekiyor. Bunun içinde bazen yüzlerce lira harcanıyor. Logitech son duyurusu ile durumu biraz düzeltecek gibi görünüyor.Prodigy-Asset_resized-1024x457 logitech uygun fiyatlı oyun donanımlarını tanıttı! Logitech Uygun Fiyatlı Oyun Donanımlarını Tanıttı! Prodigy Asset resized 1024x457 1024x457

Logitech Prodigy serisi sayesinde oyun severlerin cebinden yüksek ücretler çıkmayacak diyebiliriz. Pahalı olmamaları kalitesiz oldukları anlamına gelmiyor tabii ki. Orta segment seviyesinde üretilen Prodigy sunduğu kaliteyi fiyat etiketine yansıtmaması ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Ortalama 70 dolarlık fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Logitech’in yeni serisinin detaylarında neler yer alıyor?
logitech-prodigy-2 logitech uygun fiyatlı oyun donanımlarını tanıttı! Logitech Uygun Fiyatlı Oyun Donanımlarını Tanıttı! logitech prodigy 2

Tasarımı ile minimal çizgilerinden ödün vermeyen G213 klavye medya tuşları ile beraber geliyor. G810 modeline göre oldukça uygun bir fiyattan 70 dolardan satışa sunulacak. Şirket klavye modelinin kullanımında rahatlığın ön plana çıktığını belirtiyor.

logitech-prodigy-mouse logitech uygun fiyatlı oyun donanımlarını tanıttı! Logitech Uygun Fiyatlı Oyun Donanımlarını Tanıttı! logitech prodigy mouse 266x300

Logitech tarafından Prodigy adıyla üretilen ürünler uygun fiyatlarıyla ilgi odağı olacak demiştik. Bunların arasında yalnızca bir ürünün diğerlerine nazaran pek bir farkı olmadığı söyleniyor. G403 isimli Mouse modeli üst seviye cihazlarda tercih edilen PMW3366 sensoru ile alıcılarını bekleyecek. Bu Mouse yerine Logitech’in ürettiği diğer modellere bakıp seçim yapmakta mantıklı görünüyor.

 

Prodigy setinde yer alan bir diğer ürün ise G321 Kulaklık Seti. Şirketin geliştirdiği son model kulaklık setinin ses konusunda bir hayli iddialı olması beklenirken kullanıcılara rahat bir  kullanım imkanı sunacağı ifade ediliyor.