Korsan Oyunculuğun Sonu Geliyor!

Korsan Oyunculuğun Sonu Geliyor! korsan oyunculuğun sonu geliyor Korsan Oyunculuğun Sonu Geliyor! maxresdefault

Bilindiği üzere artık korsanlar crack hazırlamıyor ve bir çok oyuncu artık orjinal oyuna doğru yöneliyor. Tüm bunlara bakılacak olursa yoksa korsan oyunculuğun sonu geliyor. İşte sizlere korsan ve korsan oyunculuk hakkında herşey!

Bilgisayar oyunlarının gelişmesi konusunda büyük engel olan korsanlara ve korsan oyunculuğa artık son mu geliyor?

Öncelikle öncelerde ne oluyordu? İnsanların büyük bir çoğunluğu oyunların pahalı olmasından bahsediyordu ve direk olarak korsan oyunlara yöneliyordu fakat artık oyunların düşük ücretlerle sunulması, steam’ın hayatımıza girmesi gibi nedenlerle bir çok korsan artık crack hazırlamıyor. GTA 5, Assassin’s Credd, PES, NBA 2K ve diğer oyunlarda crack üreten 3DM korsan grubu artık hiç bir oyun için crack üretmeyecek.

Bilindiği üzere Electronic Arts’ın güvenlik programı Denuvo’u ilk kıran korsan grup 3DM oldu ve bu konuda adını fazlasıyla duyurmuştu.

3DM’nin başkanı olan Bird Sister yaptığı açıklamada; ”Artık hiç bir şekilde single player modu için crack üretmeyeceğiz!” dedi. Yukarıda Denuvo koruma sisteminin sadece 3DM tarafından kırılabildiğini söylemiştik. Evet, bu güvenlik sistemi sadece 3DM tarafından kırılabildiğine göre artık hiç bir şekilde diğer korsanlarda crack üretemez hale gelecekler.

[ads2]

Yapımcıların korkulu rüyası olan ve oyun firmalarını fazlasıyla korkutan korsanların geri çekilmesi sonucunda neler olacak hepimiz göreceğiz! Belki de tüm eski oyunlar yeni sürümleriyle geri gelecek? Bunların hepisini bizlere gösterecek olan zaman!