Kablosuz Şarj’da Yeni Dönem

Kablosuz Şarj'da Yeni Dönem wi-charge Kablosuz Şarj’da Yeni Dönem wi charge 996x497

Kablosuz şarj son yılın en gözde teknoloji gelişmelerinden biri. Artık telefonlarınız kablosuz şarj’da yeni döneme giriyor. Wi-charge artık telefonlarınıza kablosuz şarjı çok farklı bir şekilde sunacak. Geliştirilen bu teknoloji harikası artık çoklu şarj görevini yapacak. Evinizin ya da iş yerinizin tavanına monte edilen bu küçük sistem sayesinde ortamda bulunan cihazlar kablosuz bir şekilde şarj olabilecek.

[ads1]Tavana monte edilen daha da geliştirildiği takdirde daha farklı konumlara monte edilebilecek olan Wi-Charge artık şarj aleti derdini ortadan kaldırıyor. Tavana monte edildikten sonra cihazlarınıza ufak bir cihaz takıyorsunuz. Bu cihazın takılı olduğu telefon veya tablet Wi-Charge’nin gönderdiği kızılötesi ışınlar sayesinde şarj etmeye başlıyor. Lokanta, kafe ve diğer sosyal mekanlar bu teknoloji ile müşterilerine daha güzel imkanlar sunabilecektir. İster evinizde, isterseniz iş yerinizde basit bir şekilde kullanabileceğiniz cihaz 2016 yılında satışa sunulacağı söyleniyor. Kafe tarzı ortamlarda çok güzel olacağını düşündüğümüz sistem umarım bizleri fazla bekletmez. 100 dolar gibi bir fiyat ile satışa çıkacak ürün gerek özellik gerek ise fiyat bakımından oldukça cazip.

Wi-charge, ortamda kullanacağınız cihaz sayısına göre farklı boyutlar ve farklı güçlerde olacak. Ev için ufak bir wi-charge kullanırken, kafe ve lokantalar için daha büyük bir cihaz ile karşılacağız. Cihaz kızılötesi ışık ışını kullandığından dolayı radyasyon olmadığını iddaa ediyor. Bakalım gelecek yıl nasıl bir şekilde karşımıza çıkacak.

 

Kablosuz Şarj'da Yeni Dönem wi-charge Kablosuz Şarj’da Yeni Dönem wi charge 996x497

Kablosuz Şarj’da Yeni Dönem

Kablosuz Şarj'da Yeni Dönem wi-charge Kablosuz Şarj’da Yeni Dönem pic 1

Kablosuz Şarj’da Yeni Dönem

[ads2]