İphone Tüm Uygulamaları Ücretsiz İndirme

iphone uygulamaları ücretsiz indirme iphone uygulamaları ücretsiz indirme İphone Tüm Uygulamaları Ücretsiz İndirme topic app store ios e1454522020100

Appstore’de büyük bir uygulama keşfedildi. İphone’de var olan gizli appstore olarak internet dünyasında anılmaya başlayan uygulama; app store’de ortalığı birbirine kattı. Apple’da ücretli tüm uygulamaları ücretsiz indirme işlemi sadece jb denilen olay gerçekleştirildiğinde mümkün oluyordu ve bu olaydan sonra cihaz garanti dışı kalıyordu. Ancak geçtiğimiz birkaç gün içerisinde AppStore’de var olan bir uygulama keşfedildi.

Uygulamanın adı Lazy Notes. Bu uygulama sayesinde appstorede var olan tüm ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Uygulama fotoğrafı ve adı ile bir not defteri uygulaması gibi görünmekte ancak içeriği öyle değil. Appstore’de kendini çok güzel gizlemeyi başarmış ve tüm uygulama ve oyunları ücretsiz indirmenize olanak veriyor.

Apple son yayınladığı ios sürümü ile birçok güvenlik açığını kapattığını bildirmiş ve daha güvenli hale geldiğini müşterilerine duyurmuştu. Apple tarafından büyük güncelleme sonrası bu denli bir güvenlik açığı işlerin hiçte yolunda gitmediğini gösteriyor.

Appstore’de bu uygulamanın aktif olarak durması, store’nin artık eskisi gibi çok sık denetlenmediği ve uygulamaların denetimden geçmeden yayınlandığının da artık bir kanıtı. Eskiden appstore’de bu denli uygulamaları bulmak oldukça güçtü. Uygulama güncelleştirme bile gelse büyük ve uzun bir denetimden geçtikten sonra appstore’de yayınlanıyordu. Demek ki Apple artık bu işin peşini bıraktı.

iphone uygulamaları ücretsiz indirme iphone uygulamaları ücretsiz indirme İphone Tüm Uygulamaları Ücretsiz İndirme lazy notes 251x300

iphone uygulamaları ücretsiz indirme

IOS 9.2 sürümünden sonra Apple jailbreak işlemlerinin artık yapılamayacağını söylemişti. Evet doğruymuş artık Jailbreak işlemine gerek yok 🙂 zaten appstore’de bu işten daha iyisini yapan bir uygulama mevcut.

[mks_toggle title=”Lazy Notes” state=”open”]Lazy Notes Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın[/mks_toggle]

Ancak bu uygulamayı indirdikten sonra çalıştırabilmek için APPCOLA sitesine Safari tarayıcısı üzerinden girmeniz ve gerekli olan sertifikayı yüklemeniz gerekiyor. Sıkıntı etmeyin Apple bu sertifikayı yüklemeye müsade etmiş. Sorunsuz bir şekilde sertifika yükleme işlemini yaptıktan sonra artık iphone tüm uygulama ve oyunlarını ücretsiz indirebilirsiniz.