Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

İphone Tüm Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Mobil, Teknoloji 3 Şubat, 19:52'de eklendi 2302 Görüntülenme

Appstore’de büyük bir uygulama keşfedildi. İphone’de var olan gizli appstore olarak internet dünyasında anılmaya başlayan uygulama; app store’de ortalığı birbirine kattı. Apple’da ücretli tüm uygulamaları ücretsiz indirme işlemi sadece jb denilen olay gerçekleştirildiğinde mümkün oluyordu ve bu olaydan sonra cihaz garanti dışı kalıyordu. Ancak geçtiğimiz birkaç gün içerisinde AppStore’de var olan bir uygulama keşfedildi.

Uygulamanın adı Lazy Notes. Bu uygulama sayesinde appstorede var olan tüm ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Uygulama fotoğrafı ve adı ile bir not defteri uygulaması gibi görünmekte ancak içeriği öyle değil. Appstore’de kendini çok güzel gizlemeyi başarmış ve tüm uygulama ve oyunları ücretsiz indirmenize olanak veriyor.

Apple son yayınladığı ios sürümü ile birçok güvenlik açığını kapattığını bildirmiş ve daha güvenli hale geldiğini müşterilerine duyurmuştu. Apple tarafından büyük güncelleme sonrası bu denli bir güvenlik açığı işlerin hiçte yolunda gitmediğini gösteriyor.

Appstore’de bu uygulamanın aktif olarak durması, store’nin artık eskisi gibi çok sık denetlenmediği ve uygulamaların denetimden geçmeden yayınlandığının da artık bir kanıtı. Eskiden appstore’de bu denli uygulamaları bulmak oldukça güçtü. Uygulama güncelleştirme bile gelse büyük ve uzun bir denetimden geçtikten sonra appstore’de yayınlanıyordu. Demek ki Apple artık bu işin peşini bıraktı.

iphone uygulamaları ücretsiz indirme iphone uygulamaları ücretsiz indirme İphone Tüm Uygulamaları Ücretsiz İndirme lazy notes 251x300

iphone uygulamaları ücretsiz indirme

IOS 9.2 sürümünden sonra Apple jailbreak işlemlerinin artık yapılamayacağını söylemişti. Evet doğruymuş artık Jailbreak işlemine gerek yok 🙂 zaten appstore’de bu işten daha iyisini yapan bir uygulama mevcut.

[mks_toggle title=”Lazy Notes” state=”open”]Lazy Notes Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın[/mks_toggle]

Ancak bu uygulamayı indirdikten sonra çalıştırabilmek için APPCOLA sitesine Safari tarayıcısı üzerinden girmeniz ve gerekli olan sertifikayı yüklemeniz gerekiyor. Sıkıntı etmeyin Apple bu sertifikayı yüklemeye müsade etmiş. Sorunsuz bir şekilde sertifika yükleme işlemini yaptıktan sonra artık iphone tüm uygulama ve oyunlarını ücretsiz indirebilirsiniz.

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download micromax firmware
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...