25’li Tornavida Seti YENİDEN 1.99$ l Gearbest TÜRKİYE Kaçırma

Bilgedefteri Fiziksel Bitcoin Çekilişi (Hatıra Para)

Elektrikli Makyaj Temizleme Aleti İncelemesi (Çinden Alındı)

GearBest’ten Aldığım KZ ZSR Hybrid HiFi Kulaklık İnceleme

iPhone 7 ve 7 Plus Sahipleri İçin Yeni Instagram Özelliği!

İnternet, Mobil 7 Ocak 2017
1430 Okundu

Sosyal medya bireyler arasında popülerleşmeye devam ederken bunlar arasında en dikkat çekenlerden olan Instagram ile iPhone yeni bir özellik sayesinde bir araya geliyor. iPhone 7 kullanıcılarını yakından ilgilendiren özelliğe dair detaylar haberimizde.

Instagram, Twitter ve Facebook başta olmak üzere sosyal medya uygulamaları her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Dolayısıyla şirketlerin sunduğu güncellemelerde kullanıcıların daha iyi deneyimler yaşamasını amaçlıyor.

Instagram son dönemde hikayeler özelliği ile dikkat çekmeyi başardı. Snapchat ile tanınan özellik popüler fotoğraf paylaşma uygulamasına da dahil oldu. Instagram’da artık yorumları beğenmekte mümkün.

Bu haberimizin konusunu ise Instagram’ın kurucu ortağı olan Mike Krieger tarafından yapılan açıklama oluşturuyor. Hem iPhone 7 hem de iPhone 7 Plus sahiplerini yakından ilgilendiren açıklamada Instagram’daki yeni özelliğe dair detaylar yer alıyor.

Mike Krieger, iPhone 7 sahiplerinin diğer modellere göre daha iyi fotoğraflar paylaşabileceğini duyurdu.

iphone7-gallery5-2016 iPhone 7 ve 7 Plus Sahipleri İçin Yeni Instagram Özelliği!

Apple’ın son olarak piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için geniş renk aralığında fotoğraf ve video kayıt özelliği bir süre önce açıklanmıştı. Özelliğin adı Wide Color Capture olarak belirlenmiş ve Instagram’ın destekleyeceği ifade edilmişti.

Instagram’ın kurucu ortağı Mike Krieger Instagram ve iPhone 7’ye yönelik yeni özelliği duyurmuş oldu. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullananların bundan böyle telefonlarının kamera kapasitesinden tam olarak yararlanabileceklerini belirten Krieger, Instagram’ın son güncelleme ile beraber Wide Color Capture özelliğini desteklediğini açıkladı.

Krieger ayrıca Instagram’ın son güncellemesiyle birlikte geniş renk yakalama desteğinin tüm kullanıcılara aktarıldığını ve kullanılmaya başladığını sözlerine ekledi.

Satışa sunulan iPhone 7 Plus’ta optik zoom ve portre modunu destekleyen çift kamera bulunuyor. Gelen yeni haber bundan böyle iPhone 7 kullanıcılarının diğer kullanıcılara göre daha kaliteli fotoğraf paylaşabilme imkanı olacak.

 

Kaynak:Shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...