Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

iOS 10 Yükselişini Sürdürüyor!

Mobil 7 Ocak, 19:59'de eklendi 841 Görüntülenme

Apple tarafından bir süre önce piyasaya sürülen iOS 10 güncellemesi kullanıcılar arasında yaygınlaşmaya devam ediyor. İlk çıktığı tarihlerde nasıl tepkiler alacağı merak edilen sürümün son rakamlarına bakıldığında cihazların yüzde 76’sına inmiş olduğu görülüyor.

Teknoloji şirketleri arasında yıllardır üst sırada yer almayı sürdüren Apple her çıkardığı ürün ve güncellemeyle haberlere konu olmayı başarıyor. Bir süredir merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri olan iPhone 7 ve 7 Plus ile birlikte görücüye çıkardığı iOS 10 güncellemesi de bunlardan bir tanesi.

Şirketin geliştiricilere yönelik App Store sayfasında yayınlamayı sürdürdüğü reklamlardan kullanıcıların büyük bir kısmının iOS 10’u yüklediği sonucuna varıldı. iOS 10 için elde bulunan rakamlara göz attığımızda Eylül ayında piyasaya sürülen güncelleme kasım ayı sonu itibariyle yüzde 63’lük oran yakalamıştı. Tatil dönemine girilmesiyle beraber rakamlar yükseliş gösterdi ve toplamda 13 puan artış dikkat çekti.

home-screen-ios-10-iphone iOS 10 Yükselişini Sürdürüyor! iOS 10 Yükselişini Sürdürüyor! home screen ios 10 iphone 1024x768

Apple tarafından paylaşılan yeni sürümde kilit ekranı yeniden tasarlandı ve mesajlar uygulamasına da çeşitli özellikler eklendi. iOS 10 hakkındaki son verilerde kullanıcıların beğenisini ortaya koydu.

Peki, iOS 10’un içinde hangi özellikler bulunuyor?

iOS ile birlikte kilit ekranı değişti. Önceki sürümde sade kilit ekranı mevcuttu, yerine widget ekranı geldi. Böylece birçok uygulamanın eklenmesine olanak sağlandı. El yazısı mesajlar, gizli mesaj gönderme gibi farklı özelliklerde iMessage uygulaması ile birleştirildi.

Apple şirketi iOS 10’daki bildirimleri de değiştirdi. Artık bildirimlerin 3D Touch ile silinmesi mümkün. Ayrıca bildirim ekranı aracılığıyla resim ve videolar görüntülenebiliyor ve bildirim ekranından cevap verilebiliyor.

Dünyaca ünlü şirketin yenilikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Ara güncellemeler için çalışmalara çoktan başlandı ve son olarak iOS 10.2 sürümü geliştirilerek kullanıcılara sunuldu. Bundan sonra gelecek olan sürümün ne gibi yenilikler içereceğini ise bekleyip göreceğiz.

 

Kaynak:Shiftdelete.net

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download coolpad firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

Whatsapp Fake Numaradan Mesaj Atma

0
0
14 Şubat, 23:23
IOS 11.3 Bug Sorunu

IOS 11.3 Bug Sorunu

0
0
4 Aralık, 21:03
iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

iOS 12 Hesap Makinesi Hatası

0
0
1 Kasım, 22:20
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...