Instagram’a Nasıl Reklam Veriliyor?

Instagram'a Nasıl Reklam Veriliyor? [object object] Instagram’a Nasıl Reklam Veriliyor? insreklam

Bilindiği üzere sosyal medya uygulamaları gün geçtikçe gelişiyor ve bu uygulamalara büyük bir yoğunluk, yeni kullanıcılar söz konusu. Sizlerde bu sosyal medya üzerinde yerinizi alarak hemen kendi ürünlerinizi pazarlayabilir, sayfalarınıza organik kullanıcılar çekebilirsiniz. Peki bu olay nasıl olacak? İşte tüm detaylarıyla Instagram’a reklam verme yöntemi!

Instagram’a Nasıl Reklam Veriliyor?

Instagram ve Facebook ikisi bir arada yürütülen ortak bir proje. İkisininde şuanda sahibi Mark Zuckerberg. İkisi bir arada yönetildiği için bu projeler şuanda aynı ortak alanda yönetilebiliyor ve aynı zamanda reklamları da aynı zorla porno izle konsol üzerinden verilebiliyor. Yapmanız gereken ve ihtiyacınız olan tek şey bir adet facebook hesabına sahip olmanız. Eğer 1 facebook hesabınız bulunuyorsa yazımızı okumaya devam edin.

  • Şimdi facebook hesabınız bulunuyorsa facebook hesabınızın reklam yöneticisi kısmına giriyorsunuz.
  • Bu reklam yöneticisi kısmında Instagram reklamları bulunuyor. Bu ınstagram reklamları üzerinden kendinize özel olarak yeni bir reklam alanı oluşturabilirsiniz fakat ilk önce reklam vereceğiniz Instagram hesabını Facebook reklam yöneticisine bağlamanız gerekiyor.
  • Eğer hesabınızı doğru bir şekilde bağladıysanız yapmanız gereken reklamınızı vermek. Bütçenizi ve hedef kitlenizi belirledikten sonra Instagram üzerinde reklamlarınızı hemen vermeye başlayabilirsiniz.[ads2]

Hedef kitlenizi doğru bir şekilde seçtiğiniz zaman reklamlarınız aşırı patlama yapabilir yani gayet iyi sonuçlar alınabilir ve böylelikle ürünlerinizi hızlı bir şekilde pazarlayabilir, sayfanızın üyelerini hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.