Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri

Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri google gizlilik ihlali

Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri

O dünya’nın en popüler sitelerinden bir tanesi! Dünya üzerinde 1. sırada olan ve hergün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği sitelerden bir tanesi olan Google’ın ne gibi sırları bulunuyor? Google’ın bilmediğimiz ne gibi hizmetleri bulunuyor? Gelin sizlerle beraber bunların hepsini öğrenelim ve birlikte tartışalım!

Google artık öbekleşmiş birşey ve hayatımızda marka değeri olmaktan çıkmış olan bir arama motoru. Google üzerine bir çok firma bulunuyor hatta Google’a benzetilmeye çalışılan bir çok arama motoru dahi bulunuyor. Google’ın bu denli hayatımızda yeri bulunuyorken artık insanlar Google’a Google demiyor, Google amca demeye başlıyor.

Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri 1454911816 oldukca ise yarar 5 google uygulamasi0

Google’ın Bilinmeyen Hizmetleri

Google; ”1998 yılında Sergey Brin ve Lawrence Page tarafından kuruluyor. İnternet çağında büyük bir adım olan ve hayatımızı her daim fazlasıyla kolaylaştıran bu hizmetin bilmediğimiz bir çok hizmeti bulunuyor.
Örnek olarak; Chrome Remote Desktop. Bu uygulama sayesinde Chrome; uzaktan masaüstü uygulaması başlatılıyor yani güvenli bir şekilde internet erişimi sunulmuş oluyor. Diğer bir hizmet ise Panaramio. Panaramio uygulaması bir fotoğraf paylaşım servisi yani bu uygulamayı Instagram gibi düşünebilirsiniz. Panaramio’a 2 GB’a kadar fotoğraf yükleyebiliyorsunuz.[ads2]

Google Sky map ise diğer uygulamalardan bir tanesi. Uzayda yolculuk yapmak isterseniz bu uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz. Google’a Google Sky olarak yazarsanız bu uygulamaya rahatlıkla erişebilirsiniz. Uzayda yolculuk ve yıldızları izlemek isteyenler için mükemmel bir uygulama.