Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

God of War 4’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun 7 Mayıs, 18:03'de eklendi 29688 Görüntülenme

Dünyanın en çok tercih edilen oyunlarından birisi olan God of War serisinin son oyunu God Of War 4 için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Sadece Play Station konsolu için üretilen oyundan ilk görseller ve muhtemel çıkış tarihi gelmeye başladı.

İlk çıktığı günden bu güne Play Station platformuna özel olarak üretilen God of War serisi, konsolun tercih edilmesinde de büyük rol oynuyor. Gerek oyun içi kullanıcı deneyimi açısından zamanın çok daha ötesinde grafikleri ile dikkat çeken, gerekse hikaye modu ile kullanıcıları tatmin eden God of War serisinin yeni oyunu da pek yakında piyasaya çıkıyor. Sony tarafından üretilen oyun serisi, gerek firma gerekse Play Station için büyük anlam ifade ediyor.

God of War serisinin son oyunu God of War 4 hakkında bu zamana kadar oldukça az sızıntı geldi. Bunun en büyük etkenleri arasında yapımcı firmalar ve Sony’nin konuyu büyük bir özenle saklı tutması. Her ne kadar yayıncılar oyun hakkında bilgileri korumaya çalışsa da, aracı firmaların dikkatsizlikleri oyunun yayın tarihinin yayılmasına neden oldu.

God of War 4’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Portekiz merkezli bir e-ticaret sitesinde yanlışlıkla God of War 4’ün yayınlanması, oyunun çıkış tarihinin ve fiyatının da belli olmasına neden oldu. Gaming Replay adlı e-ticaret sitesinin ön sipariş sayfasında yapılan dikkatsizlikle birlikte oyunun çıkış tarihi de büyük ölçüde belirlenmiş oldu. Sitede yer alan ilana göre God of War 4 oyunu 14 Eylül 2017’de piyasaya çıkacak. Oyunun Portekiz’de satışa sunulması planlanan fiyat ise yaklaşık olarak 60 Euro.

Oyun yapımcıları ve Sony’den God of War 4 hakkında resmi bir açıklama gelmedi. Bu yüzden oyunun çıkış tarihine kadar belirli değişikliklerin de yapılabileceği düşünülüyor. Yapılan sızıntı hakkında oyun yapımcılarının bir açıklama yapması bekleniyor.

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
download micromax firmware
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

0
0
15 Nisan, 20:26
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...